Witam, w zasadzie zakładam ten wątek, żeby uzyskać informacje, jeżeli ktoś dysponuje takimi,byłabym bardzo wdzięczna. Mój brat (teraz ma 20 lat)ponad dwa lata temu uległ wypadkowi, w wyniku którego rdzeń ,mimo, że nie został przerwany ,został na tyle uszkodzony, że wdała się martwica i nie przewodzi.Ma wiotkie koniczyny dolne. Od początku informowano nas, że raczej nie można mówić o samoistnej regeneracji przewodnictwa w jego przypadku, od tego czasu staram się śledzić badania naukowe, kontaktować z ludźmi, którzy wyjeżdżali na zabiegi-znam chłopaka ,który udał się na operację do Nowosybirska-jednak nie przyniosła efektów. Mam ciągle wrażenie, że trafiam na informacje trochę takie "popowo-naukowe" ,może po prostu źle szukam, gdyby ktoś znał jakieś linki nie bardzo sensacyjne, a zawierające jakieś konkrety i w miarę pewne informacje na temat efektów i ośrodków-byłabym bardzo wdzięczna. Materiały na ten temat zamieszczone na tym serwisie już przeczytałam. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Daria |