> Chodzi mi oczywiście o normy miedzyludzkie.Ciekawe pytanie, ale moim zdaniem odpowiedzi jest mnostwo, w zaleznosci o co chodzi. >. Począwczy od > ustępowania starszym paniom miejsca w autobusie,to niby kwestia dobrego wychowania, ale jak sie tak zastanowic... teraz, to niektore starsze panie ustepuja miejsca kaprysnym piecioletnim dzieciom, wiec to zaczyna byc "norma" > do musu> wiązania się z rodziną.Nie wiem, chodzi Ci o malzenstwa, czy utrzymanie wiezi z rodzina ( matka, ojcem, bracmi itd..)
|