Kiedy wreszcie bedzie normalnie w tym kraju, gdzie racje bytu mają organizacje przestępcze pokroju MW? Żyjemy w wolnym kraju i jeśli chcemy być traktowani jak pełnoprawny członek UE - nie możemy cofać się w rozwoju i robić z naszej ojczyzny "ciemnogrodu". Jeśli komuś przeszkadza tzw. pornografi - nie musi jej oglądać. Ja nikogo nie zmuszam do oglądania "świerszczyków" lub "filmów przyrodniczych", ale oczekuje że nie będziemy się zachowywać jak pod zaborami i cenzurować co nam wolno oglądać a co nie. Jeśli publikacje będące w centrum zainteresowania MW - nie naruszają niczyich dóbr i nie są niezgodne z prawem ( np. seks z dziećmi i zwierzętami) - powinny być ogólno dostępne dla wszystkich zainteresowanych. A może powrócimy do tematu delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej?
|