Racjonalista - Strona głównaDo treści
zagrozenie resocjalizacja!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-08-2005 22:16agnus deizagrozenie resocjalizacja!
kurcze! jaki ten prawicowy dowcip jest smieszny!
www.erotyk(*)ria_zdjecie.html?T[page]=5
zaczalem sie juz bac, ze gdyby w polsce zaczeto resocjalizowac kryminalistow to bydlo sie tak rozmnozy, ze zaczna mimo wszystko rozdawac kondomy.

mąż49pokoju (2 punktów)
za morderstwo - wyrok smierci, za gwałt - kastracja; taki jest mój pogląd na te sprawy; a pedofilów trzeba skutecznie odizolować od ofiar czyli zamkąć na stałe, gdziekolwiek, może być to specjalny szpital psychiatryczny, bo być może to jest choroba, zboczenie
heil Schindler!!!
Venecja (44 punktów)
wyrok smierci,

Parafrazując Linde powiem tak...."..co Ty k... wiesz o zabijaniu..." a od siebie dodam o całej reszcie...wez pod uwage, ze ostatnio jest modne slowo"pedofilia" "gwałt" itp.....którym niepomiernie szafuja " pseudo - ofiary"..należy byc cholernie ostrożnym, nim rzuci sie kamieniem.....Kiedys usłyszałam od kobiety , której 4 córki /ponizej lat 10/ były systematycznie gwałcone przez ojca..." wie Pani - moje dzieci miały z męzem przedsionek raju..ja to jako dziecko przeżyłam piekło.." Znam tez wiele pzrypadków, jak "panienki" , pozwoliły sobie na jednorazowy "skok w bok" sadzac,ze zainteresuje sie nimi "oblubieniec". Nieosiagnąwszy celu / zainteresowania / - doszły do wniosku,ze to był gwałt...i chłopaka za karę należy " udupić".....Tak na marginesie, by nie przynudzac- proponuje tez zasugerowane przez Ciebie "metody utylizacji" - zastosować w stosunku do społeczeństwa - albowiem daje ono na to milczacą zgode...dlaczego....sam sobie odpowiedz.....
agnus dei
>za morderstwo - wyrok smierci, za gwałt - kastracja; taki jest mój pogląd na te sprawy; a pedofilów trzeba skutecznie odizolować od ofiar czyli zamkąć na stałe, gdziekolwiek, może być to specjalny szpital psychiatryczny, bo być może to jest choroba, zboczenie
>heil Schindler!!!
.......
cos nie za bardzo zrozumiales bracie moja intencje!!!!
otoz mialem na mysli, ze gdyby do problemu resocjalizacji podchodzono w polsce ( ale zapewne tez w innych krajach bardziej na powaznie i skutecznie tzn z wiekszym pozytywnym skutkiem ) i gdyby zmniejszyla sie niszczaca spoleczenstwo przestepczosc - to na podstawie owego humoru rysunkowego mozna by przypuszczac, ze stada bydlatek bezbronnych ( a nie drapieznikow ) rozmnoza sie do tego stopnia, ze nawet katolicki nadzor nad owymi stadami bedzie zmuszony do rozdawnictwa kondomow...! zatem reasumujac: nie nalezy przykladac sie do nadmiernej resocjalizacji drapieznych bandytow... bo bedziemy musieli stosowac kondomy - a przeciez zaden katolik czegos takiego nie przyodzieje...
zakumano?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365