wyrok smierci,
Parafrazując Linde powiem tak...."..co Ty k... wiesz o zabijaniu..." a od siebie dodam o całej reszcie...wez pod uwage, ze ostatnio jest modne slowo"pedofilia" "gwałt" itp.....którym niepomiernie szafuja " pseudo - ofiary"..należy byc cholernie ostrożnym, nim rzuci sie kamieniem.....Kiedys usłyszałam od kobiety , której 4 córki /ponizej lat 10/ były systematycznie gwałcone przez ojca..." wie Pani - moje dzieci miały z męzem przedsionek raju..ja to jako dziecko przeżyłam piekło.." Znam tez wiele pzrypadków, jak "panienki" , pozwoliły sobie na jednorazowy "skok w bok" sadzac,ze zainteresuje sie nimi "oblubieniec". Nieosiagnąwszy celu / zainteresowania / - doszły do wniosku,ze to był gwałt...i chłopaka za karę należy " udupić".....Tak na marginesie, by nie przynudzac- proponuje tez zasugerowane przez Ciebie "metody utylizacji" - zastosować w stosunku do społeczeństwa - albowiem daje ono na to milczacą zgode...dlaczego....sam sobie odpowiedz.....
|