Niespodziewałem się, aż takiego odzewu na mój wątek. No więc małe sprostowanie. Po pierwsze niechodze do gimnazjum po drugie mój punkt widzenia jest ugruntowany tak jak i światopogląd. Pozatym mam wrażenie że, na forum siedzi kilkoro moherowych beretów. Dziękuje za słowa krytyki bo krytykę zawsze staram się przyjmować konstruktywnie . Co do punktu widzenia, niewiary nauczyło mnie życie. Dziękuje wszystkim serdecznie tym co mieli w sobie troche kultury i tym którzy z tej kultury są genetycznie wyprani |