Przecież to manipulacja szatańskiej TVN. Miałem przyjemność 1 sierpnia jechać trasą Katowice-Hel ok. 620km. Zajęło mi to prawie 16 godzin z dwójką dzieciaków w wieku od 9 do 4 lat no i marudną żoną, wierzcie mi nie jest łatwo wyprowadzić mnie z równowagi ale gdy stałem w Lodzi z powodu awarii zielonej strzałki do Włocławka w korkach no i obwodnica koło Torunia ze wstydem przyznaje ze parę razy się zdenerwowałem i sobie zatrąbiłem.
|