W nagłówku strony po lewej, obok napisu "Racjonalista" jest otwarta książka. Wydaje mi się czy to jest ksiąźka z filmu "Dziewiąte Wrota" ??? Ta książka istnieje? No i po co ona się tam znajduje ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>W nagłówku strony po lewej, obok napisu "Racjonalista" >jest otwarta książka. Wydaje mi się czy to jest ksiąźka z >filmu "Dziewiąte Wrota" ??? Ta książka istnieje? No i po co >ona się tam znajduje ? W celach estetycznych. Oto ten obrazek: www.eclect(*)et/Engravings/One.html#Caption Nic niezwykłego, zwykły obrazek.
Dzięki za wyjaśnienie. Troche śię zdźiwiłem widząc tam tą książkę, ponieważ ma ona związek z kultem szatana, a na okladce jest pentagram. Po prostu mi tutaj nie pasowała .
>Przecież nie zamieszczamy tej baśniowej książki, tylko jeden obrazek, który akurat pasował. > Jasne. Mi nie przeszkadza jakiś obrazek, tylko ciekawy byłem.
istnieje książka na podstawie której powstał film "Dziewiąte wrota" - "Klub Dumas" A.P.Reverte. Świetna książka! Polecam!! nastapiły ciemności, które tylko nauka mogła rozwiać...