 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-08-2005 04:39 | mąż49pokoju (2 punktów) | Adolf i Arnold | swego czasu Austriak Adolf Hitler doszedł do władzy poza ojczyzną (Niemcy) i doprowadził do wybuchu 2. wojny światowej; w naszych czasach inny Austriak - Arnold Schwarzenegger - też pnie się po stopniach kariery poza ojczystym krajem (Stany Zjednoczone Ameryki); istnieją przypuszczenia, że mógłby nawet zostać przezydentem USA, ale prawo tego kraju wyklucza mozliwość objecia stanowiska prezydenta przez urodzonego obcokrajowca; są jednak zwolennicy uchylenia tego prawa; czy biorąc pod uwagę lekcję historii należy przypuscić, że gdyby Arnold Schwarzenegger (Austriak) doszedł do władzy przezydenta USA, to doszłoby do wybuchu 3. wojny swiatowej?? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| outsider (2469 punktów) | Logika odrobinę nieswieża i pachnąca austrofobią (nie ma takiej? to co, zawsze możemy sobie stworzyć). Podobna do: pewien Polak miał 5.8 promila etanolu we krwi i przeżył - zatem my Polacy możemy pić bez ograniczeń.
Na zdrowie - zwróć jednak uwagę, że takie rozumowanie nie pasuje do poziomu forum, nie popełnia się tu zazwyczaj aż takich błędów. Bo raczej wyrażasz w osobliwy sposób pewne emocje, niż korzystasz z logiki - ekspresja emocji pozorowana na racjonalizm tym ostatnim jednak nie jest.
Co mówisz o Bogu? Ślisko tu od krwi ludzkiej (Nieboska komedia}
|
|
 | | Roman (1901 punktów) | > Logika odrobinę nieswieża i pachnąca austrofobią (nie ma takiej? to co, zawsze możemy sobie stworzyć). Podobna do: pewien Polak miał 5.8 promila etanolu we krwi i przeżył - zatem my Polacy możemy pić bez ograniczeń.Informacje odrobine nieswieze  Jesli juz to: pewien Polak miał 12 promili etanolu we krwi i przeżył - zatem my Polacy możemy pić bez ograniczeń pozdro -- RG
|
|
1 na 1 | enfant (64444 punktów) | Co do twoich, przychylnie uogólniając, emocji, to chciałbym je oziębić. Może zmnienisz zdanie o Austriakach jak ci powiem, że jedyne ostatnio poważne zagrożenie dla demokracji w Austrii - Joerg Haider przestał błyszczeć w oczach współobywateli. Więcej: serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34188,2661295.html
|
|
| KOKOSfly | Hahaha, przepraszam, czy ten wątek jest założony na poważnie, czy to tylko jakiś niemrawy żart? Bo jak na poważnie, to widzę, że została tu użyta logika pierwsza klasa  Tylko pogratulować tak niesamowitej wyobraźni.
|
|
 | 1 na 1 | enfant (64444 punktów) | Możliwe, że to tylko gryzdanie z nudów. Jednak jakiś czytelnik może wziąć to na poważnie. Dlatego należy prostować takie wpisy.
|
|
| Jakubowski (103 punktów) | Czy jest przy kompie moderator??  No nie podzielam Pańskich poglądów, ale byłbym skłony oddać zycie za możliwość ich wyrażania, tak nawiązując do Woltera. Raczej mimo wszystko umieściłbym to w bazgrołach. A tak w ogole to pomylka jest jesli chodzi o kierunek czytelników, chyba nie ma tutaj zwolennikow futurologii, aż tak utopijnej w tych kwestiach. Pozdrawiam
|
|
 | | V0lrath (3440 punktów) | Możliwe, że zostanie umieszczony na stałe w Bazgrołach - kolegium moderatorów musi się naradzić  (ja osobiście umieściłbym to w bazgrołach, ale postanowiłem, że najpierw zapytam co o tym myślą koledzy moderatorzy, a tymczasowo przerzucam do Bazgroł - zawsze można przerzucić z powrotem lub do bardziej tematycznie stosownego [jeśli już] "Społeczeństwa i Kraju").
|
|
| Krzysztof Jaszczur (78 punktów) | >że gdyby Arnold Schwarzenegger (Austriak) doszedł do >władzy przezydenta USA, to doszłoby do wybuchu 3. wojny swiatowej??
~~~ Na pewno Arnold dojdzie do władzy, zrobi Noc długich widelców, spali Biały dom, dokona aneksji Kanady do USA, zostanie podpisany pakt Schwarzenegger-Putin, zaś upozorowana napaść Polaków na radiostację Wolna Polska w białoruskim Brześciu stanie się przyczyną 3 wojny światowej i ty będziesz pierwszą ofiarą ... zabłąkanej rakiety.
Btw : czemu ten wątek jeszcze nie jest w Bazgrołach ?
|
|
 | | Rita K. Sobczyk (147 punktów) |
>Na pewno Arnold dojdzie do władzy, zrobi Noc długich widelców, spali Biały dom, dokona aneksji Kanady do USA, zostanie podpisany pakt Schwarzenegger-Putin, zaś upozorowana napaść Polaków na radiostację Wolna Polska w białoruskim Brześciu stanie się przyczyną 3 wojny światowej i ty będziesz pierwszą ofiarą ... zabłąkanej rakiety.
Sam wątek pasowałby chyba do nieistniejącego działu : Teorie Spiskowe XXI wieku
Co do Pańskiego komentarza, jest może trochę śmieszny, ale nie bardzo udany ze względu na nieścisłości w stosowaniu paralalizmów.
Reichstag Capitol gliwicka rozgłośnia Russkoe Radio w Moskwie lub inne radio rosyjskie tudzież białoruskie, najlepiej kontrolowane przez władze "Choć życie nasze splunięcia nie warte evviva l'arte!"
|
|
|  | | Krzysztof Jaszczur (78 punktów) | > Sam wątek pasowałby chyba do nie istniejącego działu : Teorie Spiskowe XXI wieku~~~ Dokładnie. Nie istniejące teorie spiskowe do nieistniejącego działu. > Co do Pańskiego komentarza, jest może trochę śmieszny,~~~ Rozczaruję cię, ten post nawet miał być śmieszny i sarkastyczny  > ale niebardzo udany ze względu na nieścisłości w stosowaniu paralalizmów.~~~ Raczej paralelizmów  Owszem ludzie lubią nieświadomie powtarzać historię by potem niefrasobliwie powiedzieć "historia lubi się powtarzać", ale nie było ani trochę moim zamierzeniem kurczowo i dokładnie trzymać się przeszłości w wymyślaniu absurdalnej przyszłości. > Reichstag Capitol~~~ Czyżby do głosu doszedło zboczenie w postaci zainteresowania III Rzeszą ?  W USA za Schwarzeneggera, dojść by musiało bardziej do idiotyzacji społeczeństwa i kultury niż germanizacji. > gliwicka rozgłośnia Russkoe Radio w Moskwie lub inne radio> rosyjskie tudzież białoruskie, najlepiej kontrolowane przez władze~~~ Albo Russkoje Radio w ambasadzie białoruskiej w Gliwicach, ewentualnie filia tegoż radia obok toruńskiego Radia Maryja. Eot, bo jeszcze zaczniemy pisać scenariusz z gatunku filmu katastroficznego lub horroru politycznego
|
|
| |  | | Rita K. Sobczyk (147 punktów) |
> Raczej paralelizmów  Grrr literówka, ale w imię poprawności, dzięki za zwrócenieu uwagi > Czyżby do głosu doszedło zboczenie w postaci zainteresowania III Rzeszą ?  Doszło  Co do Reichstagu to raczej powszechnie znany fakt, a na forum nie mam możliwości popisania się swoją wiedzą z zakresu III Rzeszy... każdy ma jakieś pasje  > W USA za Schwarzeneggera, dojść by musiało bardziej do idiotyzacji społeczeństwa i kultury niż germanizacji.Do jeszcze większej idiotyzacji? > Eot, bo jeszcze zaczniemy pisać scenariusz z gatunku filmu katastroficznego lub horroru politycznego  Uuuu a założyciel tematu milczy, szkoda, może wziął się za pisanie scenariusza, albo listu do papieża  "Choć życie nasze splunięcia nie warte evviva l'arte!"
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|