jestem zupelnie nowym uzytkownikiem. zalogowalem sie, poniewaz widzialem tu rozmowe na temat, ktory od jaiegos czsu mnie bardzo intryguje, minowicie symboliki trzech malp- "nic nie widze, nic nié mowie, nic nie slysze". Czy ktos moze mnie skierowac na strony gdzie bede mogl o tym poczytac. Szukam od jakiegos czasu i poki co bez rezultatu. Spotkalem sie z nastepujaca interpretacja... trzy malpy- sposob na zycie- nic nie mowic, nic nie widziec, nic nie slyszec- w ten sposob zyje sie latwo lecz nie tak sie powinno zyc. Szukam wlasciwej interpretacji. Pomoze ktos? Dzieki z gory |