Kilka lat temu (może dwa) oglądałem film w TVP 2. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Film ten opowiadał o grupie zgromadzonej wokół jednego psychologa von Mull (tak zapamiętałem jak mówili). Rzecz odbywała się w krajach zachodnich. Zbudowali sobie wielki dom gdzie panowały reguły wolnej miłości, rzecz toczyła się około 15 lat. W tej sekcie rodziły się i wychowywały dzieci, dom nazywał się Friedhof. "Mistrz" został skazany za gwałty na nieletnich gdyż jako "Mistrz" zastrzegł sobie prawo do inicjacji z narodzonymi tam dziewczynkami po 15 roku życia. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. |