Racjonalista - Strona głównaDo treści
Miłosierdzie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
03-03-2004 15:12Manny CalaveraMiłosierdzie
Oto jak Pan Filter z forum fronda określa racjonalistów:
Szkoda mi tych racyonalistów. Za pare smierdzacych groszy tak sie ponizaja. Za pare judaszowych srebrników tak se znizaja do poziomu bydlecego nastolatka prowinencji niechcianego, zboczonego plciowo zóltego kanarka co chce wyjsc ze swojej klatki ciasnoty bytu. Robi taki biedaczek wszystko... z powodów których sam nie zna. Czasami moze i kanapa u psychoterapeuty by im wystarczyla. A czasami naprawde czlowiek nie moze nic wiecej a tylko wzruszyc sie tymi oblednymi sierotkami plasajacymi oczyma w agoni i ziejacymi glupota zmieszna z nienawiscia aby tylko dowalic swoim strachom i wyladowac te ich leki urzedujace az tak za dlugo w ich zmeczonych brakiem absolutu mózgownicach.
Piękne, nieprawdaż?
forum.fron(*)php?akcja=pokaz&id=21423&wat=1

Asmoeth_Beta
>Oto jak Pan Filter z forum fronda określa racjonalistów:

Hm... możnaby to potraktować jako formę pochlebstwa - wszak wg tego pana i jemu podobnych serwis jest tak dobry, że wygląda na sponsorowany. A mówiąc serio, to był tu taki watek pt. "Oszczerstwa na Frondzie" - wśród komentowanych tam bzdur znalazła się i ta, że masoni wykładają cieżką kasę, aby bezbożnik Agnosiewicz mógł prowadzić taki bluźnierczy serwis. Takie argumenty mozna z czystym sumieniem włożyć do muzeum internetowego osobliwości ludzkiej myśli - razem z oskarżeniami o bycie specjalistą od damskiej bielizny, gimnazjalistą, licealistą i tchórzem, który chowa się za pseudonimem...

Pozdrawiam.
webmaster (moderator)
Po prostu Filter sam nie potrafi zrozumieć, że można coś robić nie dla pieniędzy. A każdy, średnio inteligentyny (czyli już nie on), może się przekonać jak to z nami jest..
******
Jedrek
>Dodam jeszcze jeden wątek
>forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=21620

Rzuciłem okiem i o zgrozo !
Cytuję zaczerpnięte z wątku we Frondzie:
>...wojujący ateizm... obozu ateistycznego... ideowej walki...
zajadlej literatury... podstawowe zadanie i cele wytyczne,
podsycaniem spolecznego niepokoju... odbiorców tej propagandy...
zródlo pomówien i potwarzy... msciwa pogarda dla prawdy...<

Komentuje innym cytatem z tegoż samego wątku:
>...Przypomina to robote niezbyt rozgarnietych
pisarzy PRL-owskich podreczników...<
U nas na wsi mówi się wtedy: przyganiał kocioł garnkowi.
Choć przy tej socjalistycznej nowomowie Racjonalista to
to nie garnek a zaledwie mały ganuszek a może i naparstek
albo nawet naparsteczek, albo wcale.
Swoją drogą ciekawe skąd wzięli ci "frondyści" ?
Pewnie nie słyszeli też, że " twoja mowa cie zdradza ". Może
zamiast pilnie uczęszczac na katechezę woleli poświęcać
się "walce ideowej", a " czym skorupka za młodu..."
(chyba trochę popuściłem wodze fantazji).

Pozdrawiam, Jędrek
Asmoeth_Beta
>>Dodam jeszcze jeden wątek
>>forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=21620

Żeby chociaż jeden z nich tutaj przyszedł i udowodnił, że to, o czym paplają tak jak przekupki na targu jest szczerą prawdą! Ale nie, oni muszą we własnym groine ponarzekać, opluc, wyzwać i sponiewierać, muszą sami ze sobą plotkować nt. wrogiego serwisu i powtarzać wiecznie te same bzdury. Dlaczego jeszcze nikt w tym serwisie nie napisał "100 bzdur o Racjonaliście"? Przydałoby się, bo przeczytać FAQ to dla niektórych zbyt wielki wysiłek intelektualny - w myśl "To na pewno musi być nudne!". Cóż, ja ze swej strony mogę tylko powiedzieć, że takich przeciwników nam, racjonalistom nie trzeba...

Pozdrawiam -
Mariusz Agnosiewicz
Ci z Frondy to już mnie zaczynają bawić. Są tak głeboko uwięzieni w wieży własnych lęków i fobii, że ich używanie sobie na Racjonaliście jest coraz bardziej groteskowe i komiczne. Już nawet nie mam siły wyjaśniać tym rycerzykom kościoła czym różni się ateizm czy racjonalizm od komunizmu, bo okazuje się, że są na argumenty zupełnie odporni. Zaś co do nonszalancko rzucanych ocen naszego poziomu merytorycznego, to nic się u nas nie zmieniło: każdy z bohaterów może przyjść i spróbować nas sprawdzić czy udowodnić własne tezy o "bzdurach Racjonalisty".
Sylwester Głowacki (85 punktów)
To tacy ludzie wogóle są? Do tej pory katolki to mi się kojarzyli z takimi znerwicowanymi, zamodlonymi niedoróbkami intelektualnymi a tu proszę, proszę. To NAWET ja rzadko jestem tak agresywny wobec myślących inaczej. Właściwie może miałbym jakieś opory przed tak bezpośrednim krytykowaniem ich nędzy intelektualnej (a zdanie to pewnie wykorzystają na swym forum by pokazać naszą żałość) gdyby nie to, że ich i tak nie stać na nic więcej.
Jacek Wyrzykowski
Cóż, zaiste prawdą to jest. Idę się postrzelić ...:O
informatyk
Manny Calavera
Taaaak, na tego typu postawy jedyną odpowiedzią może być uśmiechnięcie się z pobłażaniem. Szkoda czasu i nerwów.

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365