> Dodam jeszcze jeden wątek> forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=21620Rzuciłem okiem i o zgrozo ! Cytuję zaczerpnięte z wątku we Frondzie: > ...wojujący ateizm... obozu ateistycznego... ideowej walki...zajadlej literatury... podstawowe zadanie i cele wytyczne, podsycaniem spolecznego niepokoju... odbiorców tej propagandy... zródlo pomówien i potwarzy... msciwa pogarda dla prawdy...< Komentuje innym cytatem z tegoż samego wątku: > ...Przypomina to robote niezbyt rozgarnietychpisarzy PRL-owskich podreczników...< U nas na wsi mówi się wtedy: przyganiał kocioł garnkowi. Choć przy tej socjalistycznej nowomowie Racjonalista to to nie garnek a zaledwie mały ganuszek a może i naparstek albo nawet naparsteczek, albo wcale. Swoją drogą ciekawe skąd wzięli ci "frondyści" ? Pewnie nie słyszeli też, że " twoja mowa cie zdradza ". Może zamiast pilnie uczęszczac na katechezę woleli poświęcać się "walce ideowej", a " czym skorupka za młodu..." (chyba trochę popuściłem wodze fantazji). Pozdrawiam, Jędrek
|