To nie jest dalszy ciąg mojego poprzedniego wątku. I nie jest też dla mnie tematem do dyskusji. Ja ot tak sobie Myślę, że bywalcom tych stron znany jest ten link... a może i nie. Zapraszam więc. Mnie najbardziej uderzyło? zdjęcie u dołu tej strony i niewielki komentarz. www.racjonalista.pl/kk.php/s,3145 Pozdrawiam
Nie chciałam tutaj dyskutować o tym, bo chyba nie bardzo jest o czym Żałuję jednak, że nie poprosiłam każdego, kto kliknął na ten link o pozostawienie śladu, że tam był Heh...