Witam racjonalistyczno-sceptycznie i od razu wale z grubej rury. Jakze byloby pieknie poszezrzyc teren "oddzialywania" tego osrodka na tereny zaoceaniczne. Jakze wiele jest w narodzie (polskim na gruncie kanadyjskim) grzadek do pielenie i moze rozflancowania "polskich roslin" co wzrastaja po zasianiu ziarenek imigracyjnych. Codzienne sprawy wyzynaja sie pietnem w charakterach coniektorych i tychze wlasnie rosna zastepy jak okiem siegnac od wschodniego po zachodni brzeg tej wspanialej, pachnacej zywica krainy. Moze daloby sie ustawic cos tam w kompach - moze daloby sie rozszerzyc dla naszej wspolnej sprawy. Jakze byloby pieknie ... forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20479 |