>Co myslicie na temat tej partii? Czy osiagnie cos? Czy >zmieni polske i myslenie polakow? Osobiście jestem jej zwolennikiem , ale uważam że za jest za słabo rozreklamowana aby mogła wejsc do Sejmu na wiosne.."Fakty i mity" ukazuja obłude kleru co rusz, i co? Cicho..Jak "fakt" czy "Super Expres" obrazi pseudogwiazde to cały narod tym zyje. O prałacie Jankowskim i jego "sklonnosciach" Jonasz daaawno pisal i bylo cicho, traktowano to jako antyklerykana prowokacje.. Ta partia ma szanse, ale tylko jesli po jakiejs aferze kleru czy rzadzacych poda ich ( partia lub gazeta) do sadu z powodztwa cywilnego, obywatelskie doniesienie o popelnieniu przestepswa.. Wtedy byloby darcie szat z oburzenia i szum medialny, a co za tym idzie popularnosc Racji..Zaistnialaby teraz w sondazach a na wiosne w parlamencie.
|