 |
To Bóg był sprawcą Wielkiego Wybuchu! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-01-2011 20:45 | Jurek (430 punktów) | To Bóg był sprawcą Wielkiego Wybuchu!
9 na 9 | "Naukowcy od niepamiętnych czasów z uporem maniaka "nakręcają" spór pomiędzy Kościołem a światem nauki. To nie pierwszy tego typu sygnał docierający z Watykanu. W przeszłości papież Jan Paweł II w podobnym tonie wypowiadał się komentując np. teorię ewolucji. Osoby z jego otoczenia wielokrotnie podkreślały, że Kościół nigdy oficjalnie nie potępił nauki Darwina." Pełny tekst: niewiarygo(*)53,wiadomosc.html?ticaid=5b9b5A świat nauki nie wiadomo czego szuka! Wszystko jest jasne - czarni jak zwykle nieomylni! Przy okazji,czy ktoś potrafi wskazać jakąkolwiek dziedzinę życia, w której ekspertami nie byliby panowie w sukienkach? I jeszcze jedno: jak można w ogóle funkcjonować ,mając tak wielki bagaż hipokryzji? Jaką konstrukcję trzeba mieć, by mieć czelność jeszcze "nauczać innych"? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
12 na 12 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | - Panowie w sukienkach po prostu kombinują jak utrzymać się na powierzchni. Ich świat się wali, owieczki uciekają z owczarni więc wszystkie chwyty dozwolone. Niedługo zaczną opowiadać jak to wszechmogący natchnął Darwina duchem świętym aby dał świadectwo prawdzie...
Religia to kominikacja w jedną stronę, w obydwie to psychoza (Dr. House)
|
|
5 na 5 | DEmonizer (4893 punktów) | Pewien kudłaty kundel sobie biegnie przez przestrzeń, a pewien ideologiczny rzep przyczepia się do jego sierści i jeszcze bezczelnie mówi, że prawda jest po jego stronie. Pozdrawiam
|
|
 | 4 na 4 | kogut59 (3090 punktów) | > Pewien kudłaty kundel sobie biegnie przez przestrzeń, a pewien ideologiczny rzep przyczepia się do jego sierści i jeszcze bezczelnie mówi, że prawda jest po jego stronie.Znam inne brzydkie powiedzonko pasujące, myślę Przyczepiło się gówno do kola i mówi... jedziemy
|
|
6 na 6 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > A świat nauki nie wiadomo czego szuka! Wszystko jest jasne - czarni jak zwykle nieomylni!> Przy okazji,czy ktoś potrafi wskazać jakąkolwiek dziedzinę życia, w której ekspertami nie byliby> panowie w sukienkach?Hmmm... niedawno się jakby przyznawali, że w seksuologii im się drobna wpadka zdarzyła...
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | >A świat nauki nie wiadomo czego szuka! Wszystko jest jasne - czarni jak zwykle nieomylni!
Raczej czerwoni. Ci co rządzą w czerwone się ubierają. Albo fioletowe.
>Przy okazji,czy ktoś potrafi wskazać jakąkolwiek dziedzinę życia, w której ekspertami nie byliby panowie w sukienkach?
Nie ma takiej. A najbardziej znają się na poczynaniu życia, jak być dziewicą oraz czy ogólnie można.
>I jeszcze jedno: jak można w ogóle funkcjonować ,mając tak wielki bagaż hipokryzji? Jaką konstrukcję trzeba mieć, by mieć czelność jeszcze "nauczać innych"?
Jan Paweł II świętym będzie, a Ty o hipokryzji i nauczaniu....
"Internet jest takim nieco przerażającym zapisem zdygitalizowanego, zbiorowego ego ludzkości. Jest tam wszystko, co się w ludzkim umyśle lęgnie-to, co najwznioślejsze, i to, co najbardziej podłe". W. Eichelberger.
|
|
5 na 5 | jawnoszyderca (184 punktów) | Pozostaje tylko oczekiwać momentu, w którym jeden z kolejnych papieży powie mniej więcej tak: "Oczywiście, że Boga nie ma! Kościół Katolicki od zawsze traktował Boga jako metaforę praw fizyki!"
|
|
 | 4 na 4 | Arystyp z Cyreny (6368 punktów) | Nawet jakby wystosowali takie oświadczenie to oczywiste byłoby, że pozostaje to w absolutnej zgodzie z dogmatem o trójcy świętej! 
"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
|
|
|  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | > Nawet jakby wystosowali takie oświadczenie to oczywiste byłoby, że pozostaje to w absolutnej zgodzie z dogmatem o trójcy świętej!  No to chyba logiczne, że jak nie ma czegoś jednego, to i nie ma potrójnego. Jak pusty kufel, to dostawienie dwóch podobnych nic nie zmieni..... Ach ci antyklerykałowie.... Nic logiki...
|
|
| |  | | Arystyp z Cyreny (6368 punktów) | >No to chyba logiczne, że jak nie ma czegoś jednego, to i nie ma potrójnego.
i * 3 = 3i
"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
|
|
| zaprawdę (126 punktów) | > jak można w ogóle funkcjonować ,mając tak wielki bagaż hipokryzji?wielki bagaż hipokryzji, bo i podróż z misją wielowiekowa  To się uzbierało. > Jaką konstrukcję trzeba mieć, by mieć czelność jeszcze "nauczać innych"?Bez wątpienia pozbawioną skrupułów.
|
|
5 na 5 | i.czaplicka (5782 punktów) | > Wszystko jest jasne - Ijon Tichy był sprawcą Wielkiego Wybuchu- Podróż Osiemnasta.
|
|
1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | > Przy okazji,czy ktoś potrafi wskazać jakąkolwiek dziedzinę życia, w której ekspertami nie byliby panowie w sukienkach? Panowie w spódnicach są ekspertami w dziedzinie whiskey i to mi wystarcza.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|