Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co łączy Putina z Kaczyńskim

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
23-02-2022 13:58MaxGolonko3 (3459 punktów)Co łączy Putina z Kaczyńskim
Genialne grafiki wprowadzają w temat:

pbs.twimg.(*)XsAYhv6G?format=png&name=large

i

pbs.twimg.(*)X0AICalE?format=jpg&name=large

Putin i Kaczyński mają takie same motywy i takie same metody utrzymywania władzy. Tam stawiają na mocarstwowość, a w Polsce na ochronę chłopców przed homoseksualizacją. Nauka niedawno przyznała rację PIS w kwestii prawa adopcji chłopca przez gejów. Jest ono kontrowersyjne.
***
Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!)
***
pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18536986/

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

skorpion13 (920 punktów)
>Genialne grafiki wprowadzają w temat:
>pbs.twimg.(*)XsAYhv6G?format=png&name=large
>i
>pbs.twimg.(*)X0AICalE?format=jpg&name=large
>Putin i Kaczyński mają takie same motywy i takie same metody utrzymywania władzy. Tam stawiają na
>mocarstwowość, a w Polsce na ochronę chłopców przed homoseksualizacją. Nauka niedawno przyznała
>rację PIS w kwestii prawa adopcji chłopca przez gejów. Jest ono kontrowersyjne.
>***
>Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy
>prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest
>antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!)
>***
>pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18536986/
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>
Widzę że kolega tą samą propagandę niskich lotów (jedynie wektor różny) łyka jak pelikan kluchy...
A innym przygania... A co do motywów? Również klapa.
A jeszcze parę miesięcy wcześniej miałem złudzenia że na racjonaliście pozostały jakieś resztki myślących...
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Putnia z Kaczyńskim łączy to, że ich obu nie lubisz.

Natychmiast widać, że twoje emocje niechęci do nich są motywem tego wątku.

szarley to w realu Johannes Jerlas

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365