Racjonalista - Strona głównaDo treści
Arminius zagłuszony

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
16-02-2022 17:11romaro (25211 punktów)Arminius zagłuszony
Ocena 5 na 5

>Proszę skierować podobną prośbę do komentatora romaro. To on zaczął nie ja. I kontynuuje swoją praktykę zagłuszania.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,872212#w872235
Rozumiecie - Armi nie lubi być zagłuszony

Dopiero teraz więc zakładam ten watek w tym dziale w odpowiedzi na powyższy zarzut (nie mogę mu odpowiedzieć ponieważ moje odpowiedzi kasuje).

"Nowe" wątki:
Motyw przewodni od dwóch dni - "Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?"

dzisiaj 14:58 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:57 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:53 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:26 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:26 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:15 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:15 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 13:46 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 13:46 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:34 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:33 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 12:29 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 12:29 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 12:20 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 12:20 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:57 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:56 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 11:36 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:36 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 11:25 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:25 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 10:39 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 10:38 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 10:30 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 10:29 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 09:39 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 08:34 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
wczoraj 14:40 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 14:39 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:29 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
wczoraj 14:14 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
wczoraj 14:10 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 14:09 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 13:55 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 13:53 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:53 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 13:25 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 13:24 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:23 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:56 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 12:56 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:31 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 12:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:02 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:02 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 11:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 11:33 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 11:12 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
wczoraj 11:11 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
wczoraj 10:45 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
wczoraj 10:00 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
wczoraj 09:51 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 09:50 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:44 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 09:43 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:07 - Komentator romaro psuje dobre praktyki
wczoraj 09:06 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:05 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 08:59 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 08:26 - Indioańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 08:03 - Komentator romaro psuje dobre praktyki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>>Proszę skierować podobną prośbę do komentatora romaro. To on zaczął nie ja. I kontynuuje swoją
>praktykę zagłuszania.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,872212#w872235
> Rozumiecie - Armi nie lubi być zagłuszony
>Dopiero teraz więc zakładam ten watek w tym dziale w odpowiedzi na powyższy zarzut (nie mogę mu
>odpowiedzieć ponieważ moje odpowiedzi kasuje).
>"Nowe" wątki:
>Motyw przewodni od dwóch dni - "Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?"dzisiaj 14:58 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 14:57 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
>dzisiaj 14:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 14:53 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
>dzisiaj 14:26 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 14:26 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
>dzisiaj 14:15 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 14:15 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
>dzisiaj 13:46 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 13:46 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 13:34 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 13:33 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>dzisiaj 12:29 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 12:29 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 12:20 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 12:20 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 11:57 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 11:56 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 11:36 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 11:36 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
>dzisiaj 11:25 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 11:25 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
>dzisiaj 10:39 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 10:38 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
>dzisiaj 10:30 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>dzisiaj 10:29 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
>dzisiaj 09:39 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
>dzisiaj 08:34 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
>wczoraj 14:40 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 14:39 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 14:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 14:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 14:29 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
>wczoraj 14:14 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
>wczoraj 14:10 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 14:09 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 13:55 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 13:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 13:53 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 13:53 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 13:25 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 13:24 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 13:23 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 12:56 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 12:56 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 12:31 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 12:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 12:02 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 12:02 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 11:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 11:33 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
>wczoraj 11:12 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
>wczoraj 11:11 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
>wczoraj 10:45 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
>wczoraj 10:00 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
>wczoraj 09:51 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 09:50 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 09:44 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 09:43 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 09:07 - Komentator romaro psuje dobre praktyki
>wczoraj 09:06 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 09:05 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 08:59 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
>wczoraj 08:26 - Indioańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
>wczoraj 08:03 - Komentator romaro psuje dobre praktyki.
"Romaro". Zauważyłeś, że istnieje pewien typ forumowiczów? Namolni, nudni, zasypujący szpalty tego forum monotonią monotematyczną? Arminius, Krystian Hamerlik Konopka, Henryk K., Alsor? To taki typ "konstrukcyjny" organizmu z kompleksami maniakalnymi, czasem graniczącymi z paranoją. Uwagi i wytyki im czynione są nieskuteczne, bo nie stać takich na autorefleksje, bo jak się zdaje czują misjonarską wizję naprawiania świata, którego nie zauważają zapatrzeni tylko w swoje imaginacje. W odpowiedzi zawsze agresja i inwektywy (ja w oczach Arminisa jestem rasistą). Arminius rzeczywiście już przesadza z tym powtarzaniem swoich wątków. Ma ambicje i ambicyjki dziwne co prawda, ale widać, że liczy na wysoką punktację w rankingu. Co wypowiedź, to punkt. No cóż, jak mawiał pewien Gruby Rycho z mojego podwórka, "ludzie są różni, i poprzeczni i podłużni". A nie nam ich leczyć empatii i kindersztuby. Obycie wynosi się z domu. Chyba są nieuleczalni.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
18-02-2022 14:59 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Arminius rzeczywiście już przesadza z tym powtarzaniem swoich
> wątków. Ma ambicje i ambicyjki dziwne co prawda, ale widać, że liczy
> na wysoką punktację w rankingu. Co wypowiedź, to punkt. No cóż, jak mawiał
> pewien Gruby Rycho z mojego podwórka, "ludzie są różni, i poprzeczni i podłużni".
> A nie nam ich leczyć empatii i kindersztuby. Obycie wynosi się z domu. Chyba są nieuleczalni.

Nie czytuję z zasady Arminiusa: wieje nudą, zbyt monotematyczne wątki, abstrakcyjne i oderwane od ziemi. Nadto trąci rasizmem i szukaniem taniej sensacji podlanej kulturową niechęcią do Żydów (złąbo zawoalowaną). Ale nie to w tym facecie jest najgorsze.

Jak polityk stracił kontakt z rzeczywistością, czytając krytykę zatracił się, jak zresztą (mam nadzieję chwilowo) w ripostowaniu romaro.

Arminius z zasady nie odpowiada merytorycznie. Interesuje tylko nadawanie w jedną stronę.
Nuda.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365