Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nawet krowy zmieniają poglądy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
17-02-2022 11:54MaxGolonko3 (3459 punktów)Nawet krowy zmieniają poglądy
Grafika niesamowita:

pbs.twimg.(*)QAQjrlb?format=jpg&name=medium

Krowa i Żyrafa mają coś wspólnego.

To przeżuwacze.

Abstrahując od oczywistych różnic, na przykład pomiędzy żyrafami a żubrami, naukowcy odkryli,
że przeżuwacze posiadają wspólne dziedzictwo. Zróżnicowały się 29 milionów lat temu.

Migracje poza Żyzny Półksiężyc (region na Bliskim Wschodzie, gdzie narodziła się cywilizacja Bliskiego Wschodu i Śródziemnomorska)
prawdopodobnie odegrały kluczową rolę w udomowieniu europejskiego bydła, jak pokazały wyniki badań genetycznych.

Udomowione bydło przechodziło kolejno przez Turcję, Bałkany i Włochy, następnie rozeszło się promieniście
przez Europę Środkową i Francję, by w końcu dotrzeć na Wyspy Brytyjskie.

cordis.eur(*)t-on-ruminants-tree-of-life/pl

Z całą pewnością my, ludzie, mieliśmy z przeżuwaczami, wcześniej niż one się zróżnicowały, wspólnego przodka
więc nie powinno dziwić, że lubelskie krowy są dość bystre i nie dały się złapać mimo ludzkich wysiłków i starań.

Swoją drogą biedne te krowy. Jakie perspektywy przed nimi?
Ze zdjęć wynika, że nie mają między sobą ani jednego byka.

To tak jakby na planetę pod inną gwiazdą poleciały same astronautki
(chociaż, planując kolonizację rozsądny jest stosunek liczbowy płci nie 1:1 lecz 5:1 z przewagą kobiet bo one tylko potrafią rodzić).

Życzę Wam, kochane Panie i szanowni panowie, przy tej okazji, miłego przeżuwania.

Tak na marginesie dodam, że mój znak zodiaku to ... Byk

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Kościół będzie protestował przeciwko wysyłaniu celem kolonizacji 5 kobiet na jednego faceta i tym samym

szkodził ludzkości jak zwykle!

To o tych krowach (genialne uciekinierki) pisałem w poście inicjującym watek co tu widzicie!

Siema


Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365