Racjonalista - Strona głównaDo treści
Duchowni szkodnikami gatunku homo sapiens

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
18-02-2022 20:37MaxGolonko3 (3459 punktów)Duchowni szkodnikami gatunku homo sapiens
Grafika:

pbs.twimg.(*)WUAAinak?format=jpg&name=large

Szkody powodowane przez duchownych:

1: Naukowcy ustalili, że model rodziny najwyżej 2+2 może uratować nasz gatunek przed katastrofą klimatyczną, która zabije wszystkich ludzi siarkowodorem wyemitowanym przez przegrzane oceany. Duchowni namawiają do wielodzietności czyniąc najgorsze dla ludzkości, zabójcze zło.

2: Mogą poprzeć wojnę atomową bo albo nasz bóg da nam wygrać albo wszyscy ci co wierzą pójdziemy do nieba co też jest dobre.

3: Pacyfikowaniem naturalnej seksualności kobiet (poszukiwanie orgazmów w seksie jest dziś normalne) wynaturzają to co ewolucja przez miliony lat stworzyła (optymalną łechtaczkę) i z czasem kobiety faktycznie nie będą zainteresowane seksem.
Dajmy na to, że egipski Islam zwycięży w UE i w USA i wtedy nie wykluczone, że przez tysiąclecia kobietom będą amputowane łechtaczki co "zaowocuje", tym że kolejne pokolenia kobiet będą nie zainteresowane seksem. Wtedy - gdy z jakiegoś powodu dojdzie do upadku cywilizacji (co jest możliwe np po impakcie planetoidy i zapyleniu atmosfery na wiele lat i upadku rolnictwa) to w warunkach dzikich, pierwotnych, kobiety nie będą zgadzała się na seks, a wbrew pozorom, w takich warunkach siłowe posiadanie i zapładnianie "żony" jest praktycznie niewykonalne.

4: Mogą torpedować kolonizację innych planet bo (rzekomo) tu mamy czekać na koniec świata. Tymczasem na Ziemi za 2 miliardy lat nie da się żyć bo będzie za gorąco z przyczyn astronomicznych (ewolucja Słońca).

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
Tymczasem
>na Ziemi za 2 miliardy lat nie da się żyć bo będzie za gorąco z przyczyn astronomicznych (ewolucja
>Słońca).

Co szanowny Pan opowiada? Tu już się nie da żyć z racji bredni, w które niektórzy wierzą i je próbują wprowadzić w życie. Ciekawe jak szybko i w jakim kierunku to pójdzie? To, że Europa zginie, to pewne. Ale interesuje mnie reszta świata...

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365