> Grafika:> pbs.twimg.(*)oAY3aiJ?format=jpg&name=medium> Największą kompromitacją dla ateistów są ateiści w Chinach.>  > Zwłaszcza ich przywódcy.> Już zabijają miliard ludzi (między zwrotnikami gdzie warunki do życia stają się nieznośne) i czynią> to sprytnie.> Prawdziwi mordercy.> Zabijają nas (osobniki gatunku Homo sapiens sapiens - nie mylić z> Homo sapiens neanderthalensis) powoli.> Na raty.> Kłamiąc o swojej rzekomej szlachetności i myśleniu o OZE.> ***> W XXI wieku imigranci to praktycznie tylko imigranci klimatyczni i tylko Chiny powinny mieć> obowiązek ich przyjmowania. Największy emitent CO2 z paliw kopalnych!> SiemaJa proponuję, jak już chyba kiedyś na tym forum komuś proponowałem, aby autor odciął się od Chin i wyrzucił z domu wszystko, co zostało wyprodukowane w Chinach (na czele z komputerem). Oczywiście łącznie z tym domem, bo znaczna część materiałów na jego budowę też pochodzi z tego kraju. Może to ukoi skołatane nerwy? Nie można narzekać na Chiny z jednej strony, a z drugiej pełnymi garściami czerpać od nich. To jakaś nowoczesna schizofrenia  PS. To nie dotyczy tylko autora, ale wszystkich krytykujących Chiny za spalanie węgla i zaśmiecanie środowiska. Jak nam się już nic nie chce robić, produkować, tylko sobie siedzimy przy komputerze chińskiej produkcji i "dbamy o środowisko" oraz inne bzdety wymyślane w bogatych krajach - to choć bądźmy konsekwentni w tym...
|