Zaproszenie na wspólne zdjęcie Zapraszam Racjonalistki i Racjonalistów oraz ich sympatyków i sympatyczki na wspólne zdjęcie i imprezę integracyjną. Spotykamy się pod bilbordem ateistycznym, który pojawi się na rogu ulic Pięknej, Wiejskiej, i Górnośląskiej w Warszawie Dnia 23-11-2013(sobota) godz: 14:00 Miejsce chyba wszystkim znane, bo to zaraz obok Kancelarii Sejmu RP. Po zdjęciu zapraszamy na spotkanie integracyjne i wspólną dyskusję na temat "Działania ateistyczne w Polsce - nowe pomysły", w restauracji "Mołdawska" al.Ujazdowskie 6A o 14:30 (100 m. od bilbordu) Pozdrawiam serdecznie Marek Łukaszewicz Wydarzenie na fb: www.facebo(*)?ref_dashboard_filter=upcoming |