W Polsce największym nieszczęściem opozycji jest że tacy bezmyślni politycy jak Śmiszek (partner Biedronia) lansują pomysł adopcji chłopców przez gejów na równych prawach co czekająca na dziecko para damsko męska. Podczas wszelkich wyborów do Sejmu mówcy PIS wszędzie wyciągają ten temat i PIS + Zero (ziobrowe) łatwo wygrywa. Szerzej! Każda faszystowska lub lub populistyczna władza w końcu sięga po temat gejów bo wie z sondaży (także polskich) że aż 90% ludzi nie zgadza się na adopcje chłopca przez gejów i równość małżeńską. Lud boi się homoseksualizacji chłopców. Temat jest kontrowersyjny naukowo (chłopca faktycznie można zhomoseksulizować). Teraz Putin ustami szefa religii prawosławnej który go popiera oskarżył (w telewizji rosyjskiej) Ukrainę o sprzyjanie homoseksualizacji dzici. 'Rosyjska propaganda w sprawie wojny w Ukrainie dotarła do kościoła. Zdaniem patriarchy Rosji Cyryla I wojna toczy się z powodu represji i eksterminacji ludzi w Donbasie. Za "ludobójstwem" ma stać Zachód, a represje mają być spowodowane tym, że mieszkańcy Donbasu nie organizują "parad gejowskich".' (gazeta.pl)Grafika: pbs.twimg.(*)AIG0Hd?format=png&name=900x900Putin - Jarcia dwa bratanki? i druga grafika - naukowy dowód na to, że chłopca można zhomoseksualizować: pbs.twimg.(*)V2Jf?format=png&name=4096x4096Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |