To nie jest "fejk" - łatwo to sprawdzić. Chociaż komentatorzy romaro czy uxbridge będą najpewniej trollowali w ten deseń. Izraelskie Museum Holokaustu - Instytut Yad Vashem wystąpiło z petycją do rządu USA o zwolnienie rosyjskiego oligarchy, Żyda Romana Abramowicza, przyjaciela zbrodniarza Putina z sankcji nakładanych na moskiewskich poputczików władcy Rosji. W uzasadnieniu podniesiono, iż jest on...jednym z jego największych benefaktorów. Niewiarygodne a jednak prawdziwe. Koszmarnej pikanterii tej "prośbie" dodaje fakt, iż instytucja taka jak Vad Yashem winna zwalczać - ze względu na swój status i profil - wszelkie zbrodnie i gwałty. Tymczasem, przeciwnie, ona postuluje ochronę współwinnych zbrodni - ze względu na status i pochodzenie żydowskie oraz...wielkość dotacji pieniężnych. Po prostu niewiarygodne!!!! Co za swołocz, co za ścierwa, co za kanalie! Czas zwracać im tytuły sprawiedliwych wśród narodów świata - bo to co robią jest ....obrzydliwie niesprawiedliwe. "Israel's Holocaust museum asked the US not to sanction Russian oligarch Roman Abramovich because he's one of its biggest donors" "Israel's Holocaust museum asked the US not to sanction a Russian oligarch ahead of the invasion of Ukraine. In a joint letter to the US envoy in Israel, the Yad Vashem's chairman vouched for Roman Abramovich, saying he is one of its top donors. The letter also said that sanctions on Abramovich would be unfair to the Jewish world. Get a daily selection of our top stories based on your reading preferences." www.busine(*)sk-sanction-donor-2022-03?IR=T |