>Ależ to *****! >Co za *****! >Nie spodziewałem się takiego *****! > >Kanclerz powiedział, że Niemcy nadal będą importować rosyjską ropę i gaz. >Co za dno! >Czuje ogromne obrzydzenie do tych NIEMIECKICH ZER EGOISTYCZNYCH >Grafika: >pbs.twimg.(*)oAcUDWD?format=jpg&name=medium >Siema
Polska jest w Unii drugim największym importerem ropy z Rosji. Przestali importować? Bojkotuje Polska ropę z Rosji?