Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przekaz od polskich elit do Ukrainców

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-03-2022 22:19MaxGolonko3 (3459 punktów)Przekaz od polskich elit do Ukrainców
Grafika:

pbs.twimg.(*)AU-GSd?format=jpg&name=900x900

Ja mogę zrezygnować z rosyjskiego gazu i ropy i węgla - choćbym miał wyłącznie ziemniaki z ogniska jeść i deszczówką popijać.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)AU-GSd?format=jpg&name=900x900
>Ja mogę zrezygnować z rosyjskiego gazu i ropy i węgla - choćbym miał wyłącznie ziemniaki z ogniska
>jeść i deszczówką popijać.
>Siema

To bardzo prosimy. Może być od jutra.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To bardzo prosimy. Może być od jutra.

Jeżdżę do pracy 27km w jedną stronę na rowerze, tylko gdy jest zła pogoda przesiadam się na komunikację miejską.

Przejeżdżam obok nieskończonej rzeki samochodów, w których siedzą ludzie chorzy na choroby cywilizacyjne.

Ci ludzie nie wiedzą, że zmiana stylu życia jest ciężka tylko na początku. Potem już same korzyści i odcinanie kuponów.

Ja swoją część wykonałem i teraz czekam na innych.

W mojej firmie na maxa propaguje wideokonferencje zamiast spotkań bezpośrednich.

Przy dobrym sprzęcie wideokonferencja jest praktycznie jak spotkanie osobiste. Potrzeba tylko trochę nowych przyzwyczajeń.

Zjadam 20% ilości mięsa jakie jadłem przed latami. Zawsze staram się wybrać danie wegetariańskie w miarę możliwości, siły i staram się nigdy nie przejadać. Zawsze tylko konieczne jest minimum.

Jeżeli mogę naprawić coś starego robię to i nie kupuje nowego.

Wciąż sobie powtarzam, że wystarczy mi to co mam i nie potrzebuję już nic więcej.

Także w dupie z rosyjskim gazem i ropą.
Lepiej tej toksyny do siebie nie sprowadzać tylko szukać rozwiązań lokalnych.

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365