Gdy giną ludzie nie czas na ciepłą wodę w kranie. Całkowita rezygnacja Niemiec i Polski z rosyjskiej ropy, gazu i węgla to oczywiste, jedyne ludzkie zachowanie jakie powinno mieć miejsce!
Musimy pogodzić się w Polsce i w Niemczech z upadkiem gospodarki o 40% nawet.
Można żyć bez centralnego ogrzewania, jeść ziemniaki pieczone w ogniu z drewna oraz pić deszczówkę.
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Bydlę morduje ludzi. Czas zrezygnować z rosyjskiego gazu, ropy i węgla. Choćby nasza gospodarka miała upaść o połowę, a ludzie spać pod trzema kocami i prąd mieć tylko 5 godzin dziennie. SOLIDARNOŚĆ Z MORDOWANYMI JEST NORMĄ OCZYWISTĄ