Racjonalista - Strona głównaDo treści
A nie mówiłem, a nie pisałem??? Izrael po złej stronie mocy.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
16-03-2022 09:13Arminius (25555 punktów)A nie mówiłem, a nie pisałem??? Izrael po złej stronie mocy.
"Izrael nie planuje sankcji przeciwko Rosji - "Times of Israel"
Izrael nie przygotowuje obecnie sankcji wobec Rosji ani rosyjskich oligarchów - powiedzieli we wtorek wysocy rangą urzędnicy izraelscy portalowi "Times of Israel". W ostatnich latach nawet kilkudziesięciu rosyjskich magnatów finansowych zamieszkało w Izraelu lub przyjęło izraelskie obywatelstwo."

"Izraelskie media donoszą, że w ostatnich dniach prywatne odrzutowce, należące do oligarchów, przylatują i wylatują z tego kraju. Zgodnie z ograniczeniami, nałożonymi przez rząd w Jerozolimie, nie mogą one zatrzymać się dłużej niż 24 godz. na terenie Izraela."

"Wielu z rosyjskich oligarchów związanych z Izraelem ma dobre stosunki z Kremlem, a co najmniej czterech - właściciel londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea Roman Abramowicz, Michaił Fridman, Piotr Awen i Wiktor Wekselberg - zostało objętych międzynarodowymi sankcjami z powodu powiązań z Putinem."

"Izrael, który ma ambicje mediowania między Ukrainą a Rosją, nie przyłączył się do sankcji nałożonych przez USA, Wielką Brytanię, Unię Europejską."

A NIE MÓWIŁEM. A NIE PISAŁEM. KTOŚ MA JESZCZE WĄTPLIWOŚCI? PANIE SZARELJ, ROMARO, UBRIDGE, FIZYK, PAOLO MONSTO I CAŁA RESZTA FILOJUDEJSKIEJ SFORY NA RACJONAISĆIE - MACIE NADAL WATPLIWOŚCI? IZRAEL STOI PO ZŁEJ STRRONIE MOCY. ŻYDZI ODPOWIEDZIALNI ZA POLITYKĘ JAK WYŻEJ - WSPIERANIA BANDYCKIEJ ROSJI - MAJĄ NA RĘKACH KREW NIEWINNYCH UKRAIŃCÓW, TAK SAMO JAK W,Y TROLLUJĄCY NA RZECZ BANDYCKIEGO IZRAELA.

www.onet.p(*)zeciwko-rosji/2s45w1g,79cfc278
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365