Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uczyć - bawiąc - to jedyna droga by Polska nie była katolicka!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
14-03-2022 00:43MaxGolonko3 (3459 punktów)Uczyć - bawiąc - to jedyna droga by Polska nie była katolicka!
Grafika:
pbs.twimg.(*)wAAKcQt?format=jpg&name=medium

To miłe i pocieszające, że odkrycia paleontologii trafią pod strzechy, na stolik przy łóżku dziecka.

Ale po co,

na Darwina!

ten pilot?

***
Paleontologia to nauka z pogranicza biologii i geologii, zajmująca się organizmami kopalnymi,
wyprowadzająca na podstawie skamieniałości i śladów działalności życiowej organizmów
wnioski ogólne o życiu w przeszłości.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Kolega DyktaFon

skomentował mój watek tak:

No jak to po co? A jak ktoś zapyta, czy leci z nami pilot... to co odpowiecie towarzyszu?


(wybacz że skasowąłem twój wpis ale chciałem poprawić niefortunną literówkę w tytule mojego wątku)

Pozdrawiam serdecznie
p.s.

Żaden ze mnie "towarzysz"

Uważam komunizm/socjalizm za ustrój gospodarczo skrajnie niewydajny - ludzie w końcu trawę jedzą i umierają z głodu jak w Korei Pn.

Polecam znane na zachodzie Europy, mądre powiedzenie:

Kto za młodu nie był komunistą nie ma serca.
Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu.


DyktaFon (9281 punktów)
>Kolega DyktaFon
>skomentował mój watek tak:
> No jak to po co? A jak ktoś zapyta, czy leci z nami pilot... to co odpowiecie towarzyszu?
>

>(wybacz że skasowąłem twój wpis ale chciałem poprawić niefortunną literówkę w tytule mojego wątku)
>Pozdrawiam serdecznie
>p.s.
>Żaden ze mnie "towarzysz"
>Uważam komunizm/socjalizm za ustrój gospodarczo skrajnie niewydajny - ludzie w końcu trawę jedzą i umierają z głodu jak w Korei Pn.
>Polecam znane na zachodzie Europy, mądre powiedzenie:
> Kto za młodu nie był komunistą nie ma serca.
>Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu.
>

>
Żartobliwie tylko napisałem, bez żadnych podtekstów
A co do cytowanego powiedzenia, to dodałbym, że samo serce to mało, rozum zawsze jest przydatny, czy za młodu, czy za staru.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365