Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niech szarley czyta i nie głosi bredni na forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
24-03-2022 07:55Arminius (25555 punktów)Niech szarley czyta i nie głosi bredni na forum
Ocena 1 na 1
W debacie na temat strategii postępowania wobec Rosji postawiłem tezę o potrzebie rwania jej po szwach narodowościowych. Komentator szarley odpowiedział na nią jak poniżej zacytowano:

>"Znasz narady Rosyjskiej federacji? Miałeś kiedyś do czynienia z Baszkirami, Nieńcami? Ja z nimi >pracowałem, nie marzą o niepodległości, to jakiś mit zwolenników Cysorza".

Odpowiedziałem mu jak poniżej zacytowano:

>Znam je. I wiem też że 30 z górą lat temu nikt nie dawał złamanego szeląga za narodowe aspiracje >Ukrainy. Więc to co wyżej jest bez znaczenia. Ja twierdzę, ze ostry kryzy w Rosji odnowi różne >irredenty. Wtedy ci to zasygnalizuję".www.racjonalista.pl/forum.php/s,876416#w876723

Zasygnalizować "to" przyszła już pora. Polacam podlinkownay artykuł na temat możliwości podpalenia rosyjskiego Kaukazu. Radzę tez szarleyowi aby nie pie...lił od rzeczy jak się nie zna...na rzeczy.

www.onet.p(*)syjski-kaukaz/d92q6dn,79cfc278

"Film, na którym czeczeński bojownik wznoszący okrzyki "Allah Akbar!" ("Bóg jest wielki!") strzela w kierunku rosyjskich pozycji z ręcznej wyrzutni przeciwpancernej, odbił się dużym echem w mediach społecznościowych. Filmu tego nie należy jednak traktować anegdotycznie. Wbrew pozorom może on bowiem sygnalizować bardzo poważne zjawisko."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
Arminius ty kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.

Domagam się blokady tego kłamcy Arminiusa
24-03-2022 08:23 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)domagam się...
>Arminius ty kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>Domagam się blokady tego kłamcy Arminiusa


Domagam się wypowiedzi na temat filistrze - albo natychmiastowego wypadu
24-03-2022 08:26 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: domagam się...
>>Arminius ty kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>>Domagam się blokady tego kłamcy Arminiusa
>Domagam się wypowiedzi na temat filistrze - albo natychmiastowego wypadu

Kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.

Arminius napisałeś kłamstwo o mnie!!!!
24-03-2022 08:35 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)histeria filistra
>>>Arminius ty kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>>>Domagam się blokady tego kłamcy Arminiusa
>>Domagam się wypowiedzi na temat filistrze - albo natychmiastowego wypadu
>Kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>Arminius napisałeś kłamstwo o mnie!!!!

Twoje wpisy jak wyżej świadczą o tym, iż to co o tobie napisałem było czysta prawdą.
24-03-2022 08:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: histeria filistra
>>>>Arminius ty kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>>>>Domagam się blokady tego kłamcy Arminiusa
>>>Domagam się wypowiedzi na temat filistrze - albo natychmiastowego wypadu
>>Kłamco. Napisałeś kłamstwo na mój temat.
>>Arminius napisałeś kłamstwo o mnie!!!!
>Twoje wpisy jak wyżej świadczą o tym, iż to co o tobie napisałem było czysta prawdą.
>

Kłamco udowodnij swoje oszczerstwa.

Podaj ten dowód? Twoje kłamstwa na mój temat kłamco nie są dowodem.

Jesteś kłamcą Arminius.

Dbanie o swoje dobre imię bo kłamca Arminius napisał oszczersteoo to obowiazek.

Domagam się blokady kłamcy Arminiusa.

J

Ile adminstracja tego portalu będzie zezwala na szkalowanie ?
Tolerujecie oszczerstwa Arminiusa na mój temat?

Jakim prawem!!

Ten czlowiek nazwał mnie trolem putinowskim i nie potrafi prócz insynuacji wskazać mojego związku

To srwysnstwo tego kłamcy a wy na to pozwalcie
24-03-2022 10:47 
 Ocena 4 na 4
uxbridge (5980 punktów)
>Jesteś kłamcą Arminius.
Od zawsze i bez przerwy.

>Domagam się blokady kłamcy Arminiusa.
>Ile adminstracja tego portalu będzie zezwala na szkalowanie ?
>Tolerujecie oszczerstwa Arminiusa na mój temat?
>Jakim prawem!!
Ile razy trzeba powtarzać, że nie ma tu żadnej "administracji". Jest jeden człowiek: Mariusz "Agnosiewicz" Gawlik - wyłączny właściciel, administrator i moderator portalu oraz forum.
Jego zainteresowanie przestrzeganiem tu jakichkolwiek standardów dawno zanikło. Podobnie jak same standardy. A jeżeli już interweniuje, to raczej nie na korzyść prawdy, rzetelności i uczciwości. Wpada z kijem i wali gdzie popadnie.
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś kłamcą Arminius.
>Od zawsze i bez przerwy.
>>Domagam się blokady kłamcy Arminiusa.
>>Ile adminstracja tego portalu będzie zezwala na szkalowanie ?
>>Tolerujecie oszczerstwa Arminiusa na mój temat?
>>Jakim prawem!!
>Ile razy trzeba powtarzać, że nie ma tu żadnej "administracji". Jest jeden człowiek: Mariusz "Agnosiewicz" Gawlik - wyłączny właściciel, administrator i moderator portalu oraz forum.
>Jego zainteresowanie przestrzeganiem tu jakichkolwiek standardów dawno zanikło. Podobnie jak same standardy. A jeżeli już interweniuje, to raczej nie na korzyść prawdy, rzetelności i uczciwości. Wpada z kijem i wali gdzie popadnie.

Na bigzyda dali rady.

A teraz mają to w dupie.
Niech ludzie widzą jak to działa.
uxbridge (5980 punktów)
>Na bigzyda dali rady.
>A teraz mają to w dupie.
Jacy "oni"? Chyba że Mariusz z Gawlikiem i z Agnosiewiczem.
farmer (22440 punktów)
>>Na bigzyda dali rady.
>>A teraz mają to w dupie.
>Jacy "oni"? Chyba że Mariusz z Gawlikiem i z Agnosiewiczem.
>

W redakcji widnieją..."oni"...ale pewnie jest tak jak piszesz.
A administrator pewnie wisi z lat.
24-03-2022 12:54 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>>>Na bigzyda dali rady.
>>>A teraz mają to w dupie.
>>Jacy "oni"? Chyba że Mariusz z Gawlikiem i z Agnosiewiczem.
>>
>W redakcji widnieją..."oni"...ale pewnie jest tak jak piszesz.
>A administrator pewnie wisi z lat.
Jako "redakcja" figurują 2 osoby: MAG i Michał Przech. Ten drugi jest autorem oprogramowania portalu i dawnym webadminem. Od ponad 10 lat mieszka i pracuje w UK i nie ma już nic wspólnego z portalem Racjonalista. Więc jakiekolwiek zmiany i usprawnienia w działaniu portalu i forum sa od dawna niemożliwe. Jako moderator jest wymieniony Sceptymucha, również od 10 lat nieobecny na forum. Obawiam się, że nawet takie uaktualnienie portalu, żeby usunąć martwe dusze ze stopki sa już poza zasięgiem MAG-a. Ten serwis jest martwy. A my, swoją aktywnościa na forum zamieniamy go w jakieś groteskowe zombie.
farmer (22440 punktów)
> Ten serwis jest martwy. A my, swoją aktywnościa na forum zamieniamy go w jakieś groteskowe zombie.
>

Masz rację. Naiwnie jednak było kiedyś to co napisał M.A.


Tu...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,606077/z,0



.....Dlatego na pytanie co dalej odpowiadam, że dalej moderatorami będą stali forumowicze, którzy już dziś korzystają z opcji "Zgłoś nadużycie". Teraz forma rozproszonej moderacji będzie rozwijana i zachęcam stałych forumowiczów do korzystania z niej. Damy sobie pół roku, jeśli to się nie sprawdzi - przejdziemy do opcji klasycznej. Potencjalnie jednak sądzę, że rozproszony sposób kontroli będzie lepszy niż koncentracja władzy moderatorskiej.
Racjonalista będzie miejscem żywej dyskusji i wymiany poglądów....


To jest moment gdzie to wszystko się zaczęło sypać.
szarley (54911 punktów)Odp: Niech szarley czyta i nie głosi bredni na forum
>W debacie na temat strategii postępowania wobec Rosji postawiłem tezę o potrzebie rwania jej po
>szwach narodowościowych. Komentator szarley odpowiedział na nią jak poniżej zacytowano:
>>"Znasz narady Rosyjskiej federacji? Miałeś kiedyś do czynienia z Baszkirami, Nieńcami? Ja z nimi
>>pracowałem, nie marzą o niepodległości, to jakiś mit zwolenników Cysorza".
>Odpowiedziałem mu jak poniżej zacytowano:

"Miej trollu jaja nie pizdę. Putin i tak do ciebie przyjdzie - bez względu na to jak bardzo będziesz mu ta pizdą machał pod nosem.
Rusz szarley trochę głową - nie pizdą.
I znów trzęsiesz pizdą ze strachu - a Putin i Moskale zacierają ręce."

To TWOJE słowa

A Ławrow się cieszy, że może straszyć Rosjan polskim zagrożeniem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Arminius (25555 punktów)każdemu według zasługi

>To TWOJE słowa

Moje dla Ciebie. Takie rozumiesz i takich - oraz jeszcze gorszych - używasz postponując swoich polemistów.
24-03-2022 10:56 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)Odp: każdemu według zasługi
>>To TWOJE słowa
>Moje dla Ciebie. Takie rozumiesz i takich - oraz jeszcze gorszych - używasz postponując swoich polemistów.
>

Nazwałeś mnie rosyjskim trolem, czekam na cytat, który to uzasadni, jak widać doktorat nie gwarantuje honoru

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365