... wyłącznie czysta Matematyka. Tak, tak, już 6 marca ma ukazać się polskie wydanie: " A Universe from Nothing. Why There Is Something Rather Than Nothing" - za którym lobbowałem ~ od czasu obejrzenia rozmowy Krauss'a z Dawkinsem: www.youtube.com/watch?v=YUe0_4rdj0Ulink: www.proszy(*)cos_niz_nic-p-31164-1-30-.htmlale co najlepsze to przed nami - dzisiejsze info od prof. Tegmark'a: "Hola, Hallo & Cześć! In case you deciphered that, there's more to follow, as I just found out that the book will be translated into Spanish, German & Polish: mathematicaluniverse.org/ (see "Availability" tab). "  Stąd syntetyzując: dlaczego w ogóle cokolwiek istnieje? Odpowiedź: ponieważ jest matematyczną, losową emanacją nieskończonej Nicości. - a dlaczego nicość nie pozostała po prostu niczym, tylko tak sobie emanuje? > a czy nicość jest tożsama ze sobą, tzn. jest tym czym jest?- tak > stąd jest w relacji sama ze sobą, czyli nic - O <-p-> X-X <-p-> Y-Y <-p-> Z-Z <-p-> ..., <-probability-> - losowo emanuje! |