Samotność ateisty. Spotkanie PSR Olsztyn 4.03.2014 3 na 3
Serdecznie zapraszamy na spotkanie PSR w dniu 4 marca 2014 r. o godz.17.00 w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Tarasa Szewczenki 1 w Olsztynie. Tematem spotkania będzie "Samotność ateisty, czyli konieczność zrzeszania się". Omówimy także akcję w postaci pikiety z okazji marca jako Miesiąca Ateizmu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Bardzo interesujący temat, czy planujecie nagranie spotkania? Jeżeli nie to przynajmniej spiszcie jakiś raporcik z wnioskami, myślę, że wiele osób chętnie go przeczyta. Niestety nie będę mógł być osobiście