W imieniu Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Warszawa w Europie wespół z Fundacją im. Róży Luksemburg serdecznie zapraszam na konferencję w dniu 15 marca (sobota) o g. 12.30 w siedzibie ZGN Wola przy ul. Bema 70 (vis-a-vis pomnika L. Waryńskiego) zatytułowaną: CZY POTRZEBNE SĄ NAM POMNIKI? z udziałem: red. Roberta Walenciaka: Rządzić czy nie kłamać - czy warto umierać za politykę historyczną? red. Przemysława Wielgosza: Cóż lewicy po polityce historycznej? prowadzenie: Leszek Lachowiecki Konferencja odbędzie się bezpośrednio po powitaniu przywróconego Warszawie pomnika Waryńskiego (róg Bema i Kasprzaka) - początek tej uroczystości zaplanowano na g. 12.00. |