Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niemcy i Węgry w końcu wylecą z UE za brak ludzkich uczuć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-04-2022 15:48MaxGolonko3 (3459 punktów)Niemcy i Węgry w końcu wylecą z UE za brak ludzkich uczuć
Ocena 1 na 1
Grafika:

pbs.twimg.(*)sAQiC8s?format=jpg&name=medium

Niemcom i Węgrom trzeba powiedzieć twardo.
Nie kupuje się niczego od mordercy!
Choćby przyszło umierać z głodu lub popaść w nędzę.
***
Na ulicach Buczy, miasta wyzwolonego przez Ukraińców, znaleziono ciała ok. 20 mężczyzn - podaje agencja AFP.
Z medialnych doniesień wynika, że mogli to być cywile.
Z kolei w masowym grobie w mieście natrafiono na zwłoki niemal 300 osób.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)sAQiC8s?format=jpg&name=medium
>Niemcom i Węgrom trzeba powiedzieć twardo.
>Nie kupuje się niczego od mordercy!
>Choćby przyszło umierać z głodu lub popaść w nędzę.
>***
>Na ulicach Buczy, miasta wyzwolonego przez Ukraińców, znaleziono ciała ok. 20 mężczyzn - podaje
>agencja AFP.
>Z medialnych doniesień wynika, że mogli to być cywile.
>Z kolei w masowym grobie w mieście natrafiono na zwłoki niemal 300 osób.

Mało tego. W Irpieniu znaleziono ciała ludzi, w tym dzieci, których przed śmiercią poddano torturom i noszące ślady zgwałceń.
wydarzenia(*)eci-ze-sladami-gwa,nId,5940192

Jak nazwać takich zwyrodnialców?
Czy moralne jest to, że w XXI w. świat biernie przygląda się takiemu bestialstwu i ludobójstwu?
Jak wobec tego nazwać postawę rządów Niemiec i Węgier?
05-04-2022 22:41 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
Po pierwsze - od kiedy to w polityce liczy się moralność? Jakieś konkretne przykłady?

Po drugie - Węgry OK, mogą wylecieć z UE, problemu nie będzie. Ale Niemcy? To tak, jakby ktoś powiedział, że w tym samochodzie silnik za głośno chodzi i wyrzucamy go. Ciekawe, czy samochód nadal byłby samochodem i czy by znalazł nabywców.
06-04-2022 00:04 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>Po pierwsze - od kiedy to w polityce liczy się moralność? Jakieś konkretne przykłady?
>Po drugie - Węgry OK, mogą wylecieć z UE, problemu nie będzie. Ale Niemcy? To tak, jakby ktoś powiedział, że w tym samochodzie silnik za głośno chodzi i wyrzucamy go. Ciekawe, czy samochód nadal byłby samochodem i czy by znalazł nabywców.

To prawda. W przeciwieństwie do Niemiec, którzy są "głównymi inwestorami Unii Europejskiej" (obok Francji) Węgry w tej grupie są małoznaczące. Podobnie jak Polska. ale ta przynajmniej w świetle tragedii w Ukrainie zachowała się jak należy (pomijając wizytę w Ukrainie Flipa i Flapa)
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Grafika

pbs.twimg.(*)XEAMM54D?format=jpg&name=large

i druga

pbs.twimg.(*)XMAIxkKY?format=png&name=small

Obrzydliwe, haniebne kłamstwo nieludzkiego polityka z Niemiec.
On chce nadal importować gaz od masowego mordercy, szefa PEDOFILÓW.

Kłamie żenująco, że zamarznie. W KWIETNIU?!!!

Hańba! Pora zażądać wyrzucenia Niemiec z UE za brak człowieczeństwa. To nie ludzie.
To wygodne potwory bez serca.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365