>Witam. Słyszałem ostatnio, że naród szwajcarski uchwalił zakaz budowy meczetów w swoim kraju. >Jak się do tego odnosicie? Czy to jest w porządku? >proszę o poważne odpowiedzi. Ta sprawa była już poruszana na forum. Nie ma sensu rozpoczynać jej na nowo. Jak będę miała trochę czasu to dołożę link. znalazłam. www.racjonalista.pl/forum.php/s,273252#w276346 Zamykam watek.