Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ksiądz strzela w kolano kościołowi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
19-04-2011 01:08Ojciec Dyrektor (1704 punktów)Ksiądz strzela w kolano kościołowi
Ocena 7 na 7
Jeśli było, to przepraszam - usuńcie.

Uwielbiam tego klechę:
www.youtub(*)feature=player_embedded#at=773

Niesamowitą wyobraźnie ma ten szajbus.

Pozdrawiam po długiej absencji!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Cudofix (138 punktów)
Ten człowiek chyba sam jest opętany.
Popatrzcie na co przy okazji natrafiłem w innym kazaniu na tym samym kanale ->link
Meretseger (61860 punktów)
Piękne
Najlepsza jest ta lista pod koniec, wypowiadana jednym tchem.
Muszę uprzedzić siostrę, że ma opętanego syna - chłopak trenuje karate

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
19-04-2011 10:52 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
>Muszę uprzedzić siostrę, że ma opętanego syna - chłopak trenuje karate

Oglądałem wszystkie części Gwiezdnych Wojen, jestem zgubiony
Marek222 (511 punktów)
>>Muszę uprzedzić siostrę, że ma opętanego syna - chłopak trenuje karate
>Oglądałem wszystkie części Gwiezdnych Wojen, jestem zgubiony

Ja też oglądałem, bardzo naiwne filmy. Dla dzieci.

Ignorant stupidity has become a proud badge of in-group solidarity.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Fakt, że z ks. dr habem Piotrem Natankiem kościół ma sto pociech:

W związku z wieloma kontrowersyjnymi tezami i dużą ilością skarg jakie wpływały do Krakowskiej Kurii Metropolitalnej, kardynał Stanisław Dziwisz powołał 3 lipca 2009 komisję teologiczną, której zadaniem było dokonanie oceny teologicznej treści publicznie głoszonych przez ks. Piotra Natanka. Komisja ta wyraziła się negatywnie o działaniu duszpasterza i wykazała liczne błędy teologiczne w głoszonym przez niego nauczaniu. W związku z taką opinią i na podstawie wizytacji kanonicznej w Pustelni Niepokalanów, metropolita krakowski ograniczył możliwości działania duszpasterskiego ks. Natanka, nakazując między innymi zamknięcie działalności duszpasterskiej prowadzonej w Pustelni Niepokalanów w Grzechyni oraz zabronił publicznych wystąpień i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie nowych i archiwalnych wystąpień kontrowersyjnego duszpasterza.

Na szczęście ks. dr hab.

Pomimo wielu zakazów i krytycznych wypowiedzi hierarchów kościelnych na jego temat, nadal prowadzi swoją działalność duszpasterską i rekolekcyjną.

O czym przekonać się można m. in. tutaj i tutaj .

Lubię Smoleńsk .
19-04-2011 12:21 
 Ocena 1 na 1
Medieval (3004 punktów)
Bóg stworzył sobie godnego przeciwnika ale nie udało się bo Natanek go rozpracował.
diogenes (42753 punktów)
>Ksiądz strzela w kolano kościołowi

Nie jestem tego pewien. Porównaj oceny pod filmikiem:

Cytat:
Głosy na tak: 54 Głosy na nie: 107


Kościół pracuje na wszystkich możliwych falach. Są wierni łaknący ciepłych dowodów z Polski.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
slik (20011 punktów)
>Nie jestem tego pewien. Porównaj oceny pod filmikiem:
Aktualnie:
Cytat:
Głosy na tak: 717 Głosy na nie: 2284

- czyli 25% - ta liczba stale się powtarza w wielu sondażach - tylu mamy fanatycznych katolików w Polsce
Paweł Kowalski (40 punktów)
Z tego co słyszałem, to Natanek został zawieszony w pełnieniu czynności kapłańskich.
Marek222 (511 punktów)
>Uwielbiam tego klechę:
>Niesamowitą wyobraźnie ma ten szajbus.

Tulimyyyyy....
Teletubisie tulą i akceptują w grupie.

(Ks. Natanek należy do KK, tam takie zachowanie jest wręcz wymagane, aczkolwiek, on przesadził w tym co wymagają od niego zwierzchnicy tzn. nie wziął pod uwagę mniej zagłębionej w KK owczarni która ma większe poczucie rzeczywistości... jest wielu takich księży którzy mówią praktycznie to samo, np. na antenie RM, ale po prostu mają rozum nie dawać przykładów które by szokowały mniej katolickich słuchaczy.)

To przypomina sytuację gdyby np. jakiś koreańczyk dostał zlecenie namalowania portretu Kin Dzonga i namalował mu takie białe i odblaskowe zęby że z odległości tylko to by się świeciło.

Ignorant stupidity has become a proud badge of in-group solidarity.
slik (20011 punktów)
Tu ksiądz Natanek wykrył franciszkański spisek, który promuje Szatana na świętych medalikach.
www.youtube.com/watch?v=PcArjP8PySk

Jest bardziej skuteczny, od całej kompanii antyklerykałów
Wydaje się, że on wierzy w to co mówi, w przeciwieństwie do pozostałych księży, którzy tak jak my, są ateistami

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365