Racjonalista - Strona głównaDo treści
O kulturze trypolskiej słów kilka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
01-04-2022 14:05Arminius (25555 punktów)O kulturze trypolskiej słów kilka
Ocena 1 na 1
W 1897 roku czeski archeolog pracujący w Ukrainie Wikientij Chwojka i kierujący polsko - ukraińską ekspedycją archeologiczną, natrafił we wsi Trypole kilkadziesiąt kilometrów na południe od Kijowa na artefakty bardzo ciekawej kultury, którą od nazwy miejsca wykopalisk nazwano trypolską. Każdy ktokolwiek liznął trochę archeologii wie jak bardzo istotna jest owa kultura. Obecnie w Trypolu znajduje się muzeum archelogiczne, poświęcone owej osławionej kulturze.
Zainteresowanych nią - zapraszam do zapoznania się z podlinkowanym materiałem:


www.radiok(*)e/kermesz-audycja-z-28112021-r

pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_trypolska
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>W 1897 roku czeski archeolog pracujący w Ukrainie Wikientij Chwojka i kierujący polsko - ukraińską
>ekspedycją archeologiczną, natrafił we wsi Trypole kilkadziesiąt kilometrów na południe od Kijowa na
>artefakty bardzo ciekawej kultury, którą od nazwy miejsca wykopalisk nazwano trypolską. Każdy
>ktokolwiek liznął trochę archeologii wie jak bardzo istotna jest owa kultura. Obecnie w Trypolu
>znajduje się muzeum archelogiczne, poświęcone owej osławionej kulturze.
>Zainteresowanych nią - zapraszam do zapoznania się z podlinkowanym materiałem:
>www.radiok(*)e/kermesz-audycja-z-28112021-r
>pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_trypolska

Ja nie liznolem i nie wiem czemu taka istotna. Mozesz powiedzieć?
farmer (22440 punktów)
Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .

Kłamco napisałeś to o mnie:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łzesz na mój temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?

Łzesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij moje powiazania.

Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
romaro (25211 punktów)Arminius o "waleniu człona" i liżnięciu kultury
> Każdy ktokolwiek liznął trochę archeologii wie jak bardzo istotna jest owa kultura.

Arminiusie jedna uwaga - pisałeś o "waleniu człona" i "ślinieniu", więc jak to się ma teraz w kontekście "liźnięcia" przez ciebie kultury i to w momencie gdy przed chwilą na FR w wątku, nieproszony "merytoryczną" wypowiedź zamieszczasz:
>Nie pie...ol rostrollu na częstotliwośic putinowskiej - bo się tobą zajmą odpowiednie służby.

Pominę, że w Polsce póki co jest jeszcze wolność słowa, nie jak jak w kraju dla którego niczym, albo ostatni osioł, albo płatna kanalia służyłeś.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: O kulturze trypolskiej słów kilka
>W 1897 roku czeski archeolog

Arminus, kłamco, napisałeś o forowiczu Farmer kłamstwa.

Kłamco, napisałeś to o nim:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łżesz na jego temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mu bycie trollem Putina?

Łżesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij jego powiązania.

Nie odpuścimy ci tych kłamstw.

Nigdy z tobą, chamie obleśny, nie wejdziemy w polemikę merytoryczną tak samo jak żaden normalny człowiek nie zrealizuje kupna od Rosji Putina czegokolwiek, choćby miał z zimna lub głodu umrzeć.

Z gównem moralnym się nie handluje i nie dyskutuje!

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365