Może chodzi o to, że szkoda wyrzucać pieniądze na SETI, skoro wiadomo, że z "jednego układu nie tak prędko się wydostaniemy - ze Słonecznego". Dajmy więc spokój i nie zawracajmy głowy zielonym ludzikom, może im być trudno po jakieś supernowej sterylizacji.
|