Racjonalista - Strona głównaDo treści
Moja Żona z Piekła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
08-12-2007 01:49Vincen Van Gore (179 punktów)Moja Żona z Piekła
Żółć nieboszczyka wypływa strumieniem
Palonym na ogniu grzech Sodomy
Pożerając glebę cichym lamentem
Będąc zwieńczeniem czarnej korozji
Na oknie gdzie płaczą śniegi straceńca
Popiół modlitwy bezradny jak żebrak

Tylko zakrywam kark przed gilotyną
Co świszczy co błyszczy i głowy odcina
Bez oczu ślepiec widzi niegodziwość
Lecz błądzi po drogach ciało rozrywa
Pragnie zabijać niewinne istoty
Odpina siódmą pieczęć końca epoki

Jak prąd przeszywający zgon mordercy
W złotych walizkach plujących jadem
Ten Narcyz chodzi po linie rozterki
Pyta jakby zapraszał na kolację
Lecz nie zna schizofrenii płaczącej krwią
Czekając długo na ostateczny sąd

Z lotu ptaka mózg wyglada jak zwłoki
Niszczone stare próchno na wodzie
Szepty do ucha źródła paranoi
Mój statek zatonął jeszcze na lądzie
Ubrałem się na czarno na mój pogrzeb
Nikt nie raczył przyjść co teraz będzie mój Boże
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

@ffe?
Wielu to ostatnio gościło poetów, ale ani jeden chyba nie czytywał poza własnymi pieśniami nic - nawet słownika języka polskiego z zasadami pisowni i gramatyki...
Vincen Van Gore (179 punktów)
Możliwe, że masz rację. Nie będę podważał Twojej wypowiedzi, ani się tłumaczył.
Po prostu mogę pójśc i popłakać gdzieś w kącie, tak by nikt mnie nie mógł zobaczyć
Zraniłes moje uczucia, Ty,Ty...
G.K. (1679 punktów)
zwięczeniem = zwieńczeniem ?
shizofreni = schizofrenii ?
wyglada = wygląda ?
pruchno = próchno ?
paranoji = paranoi ?

so.pwn.pl/
J.Szulc (5723 punktów)

Chciałoby się powiedzieć:"a nie mówiłam"?
Autor powyższej twórczości wie, prawda?

Pozdrawiam


Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365