>Bardzo interesujące. Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
muszę cię zasmucić: to żadna myśl, którą można by rozwinąć. to tylko pierwsze i niekontrolowane przez umysł skojarzenie , które powstało po przeczytaniu twego tekstu. jeśli możemy mieć do kogoś pretensje, to wyłącznie do mózgu, który nie wiem, czy jest mój, i nie wiem, dlaczego właśnie tak zareagował. podejrzewam, że to skojarzenie tak ma sie do twego tekstu, jak smutek do drugiego aksjomatu geometrii euklidesa. no i jeszcze jedno: skoro mówiłeś do wiatru, to nie powinna dziwić cię odpowiedź taka, jak moja.
|