Oto wyniki ostatniej ankiety działu naukowego: Żywność modyfikowana genetycznie: - powinna być całkowicie zakazana - 12% - jej użycie powinno być wstrzymane na czas dalszych badań - 31% - powinna być dozwolona z odpowiednim oznaczeniem na produktach - 47% - powinna być dozwolona bez żadnych ograniczeń - 10% Oddano 287 głosów. Niedawno pojawił się również artykuł o GMO, zapraszam do lektury i komentarzy: www.racjonalista.pl/kk.php/s,3902Pozdrawiam |