>Czy grozi "nam" kolejna wojna ? Tym razem o Iran. Czy >ropa znów będzie cenniejsza niż krew ? "jutro też będzie >wojna" To nie będzie nowa wojna, od Iraku rozpoczęto kolejną krucjatę przeciwko "niewiernym" ("terorystom"), jak ich zwał, tak ich zwał.Zabawne, że Ci "teroryści" śpią na największych złożach ropy naftowej bez której gospodarka USA by powoli, ale napewno padła (kwestia czasu).
|