Racjonalista - Strona głównaDo treści
Feministki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
14-03-2005 16:19AlfRamsey (257 punktów)Feministki
www.racjonalista.pl/index.php/s,11/t,3694
Dla mnie to jest glupota.Moze niedlugo faceci beda atakowac firmy produkujace rajstopy za to ze na pudelkach sa przedstawione tylko kobiety zakladajace rajstopy. Jezeli jest uprawnienie to powinni pokazywac takze facetow z rajstopami!!
Pewnie zaraz mnie feministki zniszcza swoimi komentarzami.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

KobietkaFeministki
Są rajstopy dla facetów- tam na zdjęciach są faceci;

są rajstopy dla kobiet- tam na zdjęciach są kobiety;

wreszcie są meble, o których zakupie wg.danych np.IKEA w 90 % decydują właśnie kobiety, to kobiety wieszają banalne półeczki i skręcają komody bo przecież nikt tego nie zrobi tak dokładnie jak one, więc właściwie czemu zasługi za domowe remanenty mają przypadać jedynie mężczyznom?

Choć przyznam, tego typu larum podniesione pod egidą szeroko pojętego feminizmu zakrawa conajmniej na kretynizm..

POZDR.DLA MODERATORA!
AlfRamsey (257 punktów)Odp: Feministki
>Są rajstopy dla facetów- tam na zdjęciach są faceci;

Rajstopy ze zdjeciami facetow?????? Nie widzialem.



forum.eck.elk.pl/index.php?showtopic=738
ZielonaFeministki
Uważam, że postać kobieca obok męskiej to dobre strategicznie posunięcie.

""Właśnie walka z takimi drobiazgami wpływa na zmianę statusu kobiety w społeczeństwie." - to bardzo mądre słowa.

A co do rajstopek to... najpierw panowie musicie poznać smak depilacji aby móc domagać się mężczyzn na etykietach

Fanka Ludwika pozdrawia
??
gooa (746 punktów)Odp: Feministki

>A co do rajstopek to... najpierw panowie musicie poznać smak depilacji aby móc domagać się mężczyzn na etykietach
A codzienne golenie sie ? nie zazdroszcze. Chyba, ze z powodu feministek przestala im rosnac broda. Zwazajac na teorie ewolucji - wszysko jest mozliwe.
gooa (746 punktów)
I jeszcze jedno.
>""Właśnie walka z takimi drobiazgami wpływa na zmianę statusu kobiety w społeczeństwie." - to bardzo mądre słowa.

Jakos trudno mi sobie wyobrazic kobiete skrecajaca szafke w spodnicy.
Osobiscie wole wsiadac do samolotu prowadzonego przez faceta.
W gotowaniu mezczyzni rowniez sa solidniejsi, poniewaz robia to niehormonalnie.
Wniosek ? - do polek i do garow, wystarczy ich ladnie pochwalic (uwielbiaja to).
A swoja droga, jak tak dalej pojdzie, to uciekna na Marsa i nie bedzie mial kto za nas rodzic.
No i kto nas pocieszy, kiedy zaczniemy za nimi beczec ? :*)
AlfRamsey (257 punktów)

>No i kto nas pocieszy, kiedy zaczniemy za nimi beczec ? :*)
>




forum.eck.elk.pl/index.php?showtopic=738
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
>Jakos trudno mi sobie wyobrazic kobiete skrecajaca szafke w spodnicy.
Zapewniam cię, że to się zdarza i co więcej - jest to bardzo interesujący widok - jeśli spódniczka jest bardzo mini
KronosFeministki
>www.racjonalista.pl/index.php/s,11/t,3694
>Dla mnie to jest glupota.Moze niedlugo faceci beda atakowac
>firmy produkujace rajstopy za to ze na pudelkach sa
>przedstawione tylko kobiety zakladajace rajstopy. Jezeli
>jest uprawnienie to powinni pokazywac takze facetow z
>rajstopami!!
>Pewnie zaraz mnie feministki zniszcza swoimi komentarzami.

Spokojnie. To kryptoreklama z moralem. Dobry pomysl i jak widac skuteczny. Moralne aspekty pomijam (to musialo koncern kosztowac co nieco).

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365