Z dzisiejszej okazji... mimo roznych brzydkich rzeczy jakich sie dopuscil Dziadek Jozek oglaszam zbiorke na pomnik dla Wielkiego Stalina! No bo nawet najzagorzalszy faszysta nie wymordowal tylu komunistow, socjalistow i innych lewakow jak On!!!!!! A ruskich to On natlukl tylu, ze Dudajew to przy Nim nieporadny dzieciuch.... Proponuje jakies ladne rondo w grodzie Wielkiego Malego Smoka ! Byle predko zanim stalownie w pobliskiej hucie zamkna! Bo musi byc rzecz oczywista ze stali a nie ze zwyklego zelaza, marmuru, styropianu czy innej bibuly!
|