Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zbiorka na pomnik dla Stalina!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-03-2005 18:51agnus deiZbiorka na pomnik dla Stalina!!!
Z dzisiejszej okazji... mimo roznych brzydkich rzeczy jakich sie dopuscil Dziadek Jozek oglaszam zbiorke na pomnik dla Wielkiego Stalina!
No bo nawet najzagorzalszy faszysta nie wymordowal tylu komunistow, socjalistow i innych lewakow jak On!!!!!! A ruskich to On natlukl tylu, ze Dudajew to przy Nim nieporadny dzieciuch....
Proponuje jakies ladne rondo w grodzie Wielkiego Malego Smoka !
Byle predko zanim stalownie w pobliskiej hucie zamkna! Bo musi byc rzecz oczywista ze stali a nie ze zwyklego zelaza, marmuru, styropianu czy innej bibuly!

Roman (1901 punktów)Zbiorka na pomnik dla Stalina!!!
>No bo nawet najzagorzalszy faszysta nie wymordowal tylu
>komunistow, socjalistow i innych lewakow jak On!!!!!! A
>ruskich to On natlukl tylu, ze Dudajew to przy Nim
>nieporadny dzieciuch....

Próbowałes to leczyć?
--
RG
gooa (746 punktów)
>>Byle predko zanim stalownie w pobliskiej hucie zamkna! Bo
>musi byc rzecz oczywista ze stali a nie ze zwyklego zelaza,
>marmuru, styropianu czy innej bibuly!

Stal "in vitro".


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365