Przepraszam, ale ten kawał jest tak piękny, że nie mogłem się powstrzymać:
Jeden chłop wylazł w parku na ławkę i zaczyna sie drzeć: -Precz z hipokryzją! Ludzie patrza zdziwieni, a chłop: -Precz z pazernością! Coraz wiecej gapiów przystaje, a ten dalej: -Precz z pedofilią! W końcu jakaś babcia nie wytrzymała: -Panie, coś się pan tak do tych księży przyczepił?!
|