Tak. hyhyhy ciekawe czy wytną
Zakładam wątek, gdzie będziemy umieszczać dowcipy

Tak. Ja zaczynam. Może coś neutralnego na początek:
Upojna czerwcowa noc, para matematyków, świece, wino. On do niej namiętnym szeptem:
- Kochanie, myślisz o tym co ja??
- Taaak!
- I ile ci wyszło?
W czasie mszy proboszcz zbiera na ofiare. Widzi, ze kobieta ma odlozona duza sume pieniedzy w ksiazeczce, podchodzi do niej, a ona nic nie wrzuca.
- Jak to moje dziecko, nie wesprzesz kosciola?
- Ale, prosze księdza, ja mam odlozone na fryzjera...
- Matka Boska nie chodzila do fryzjera!
- Pan Jezus tez nie jezdzil mercedesem.
(ale ja nie jestem ani zaplutym antyklerykałem - mnie się to po prostu podoba)
Przychodzi gościu do kiosku i prosi o paczke papierosów. Patrzy a na paczce jest napisane:
"Palenie tytoniu może powodowac zwężenie naczyń krwionośnych co prowadzi do impotencji"
Gościu odrzuca paczke i woła:
- Proszę Pani, tej nie chce, prosze mi dać te z "zawałem serca" !
Idziemy dalej.
Wpadka Wałęsy:
humor.mocny.com/119,download,zapiszGumisie po Rusku:
www.humor.mocny.com/115,download,zapiszTak. Dopiero teraz będą głosował na mnie na minus
