Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
30-07-2019Dragan DargomierKraj w ruinie. Odcinek 1.
   Co to za spółka?
   Powołana w 2010 r. W tym samym roku pochwaliła się działaniem i zyskami.
   W 2012 r. rozwiązana po przeprowadzeniu likwidacji.
   W 2015 r. skreślona z KRS.

   Odpowiedź: cezrowD iksloP

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
30-07-2019Dragan DargomierCo rządowi szykują na po wyborach?
   Na razie kampanią przykrywają podwyżki i cięcia w służbie zdrowia. Co szykują na po wyborach? Cięcia, cięcia, cięcia czy cięcia?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
30-07-20191234567bPoezja ulic
Pytanie do Drobnera drobne drobne że drobne że ja głównie zrobionym przez ciebie leżę drobne że drobne że drobne że ją głównie przez ciebie zrobionym leżę leżę i się Tarzan bo to bo to jest jak Louis Lidl Błotnista kąpiel i każdy wie Sprawdź te cztery cyfry które skreśliłem i wygrałem szóstkę w Lotto zgadnij dlaczego nie odebrałem nagrody bo ja chcę mieć fajną bo ja nie chcę mieć k***y tylko dwie żony a najlepiej a najlepiej a najlepiej k***a 5 jak Maroon five aż 2 k***a i uśmiech chcę Bo żadna dziewczyna prostytutka nie robi tego jak ty kiedy Walisz konia jak kończy się wódka
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
30-07-20191234567bDarmowy internet off line.
Wklej w pasek adresowaniamatron www

ERR_INTERNET_DISCONNECTED

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
30-07-2019RacionalistKoledzy a wykluczenie spoleczne
Witam, moj problem nie jest czesty dla ludzi w moim wieku. Na wykluczenie spoleczne na pewno skarza sie starzy ludzie ale nie ktos w wieku 20-30 lat. Takze nie ma o nim ksiazek.

Zaczelo sie niewinnie w 2010 roku gdy zaczalem miec problemy natury psychicznej w zwiazku z przyjmowanymi narkotykami oraz towarzystwem (spoza dzielnicy) z jakim sie obracalem. Ludzie z ktorymi uwczesnie sie zadawalem bardzo wjezdzali mi na psychike. Zmniejszylo sie moje poczucie wlasnej wartosci. Zaczalem odczuwac powazna depresje ktora staralem sie zaleczyc pozytywnym mysleniem z kursow nlp. Jednak to byla jedynie fasada. Koledzy (ci z dzielnicy) zauwazyli ze ciezej sie ze mna dogadac. Bylem wycofany unikalem kontaku i przestalem udzielac sie towarzysko na dzielnicy. Z biegiem czasu problem sie poglebial, po pewnym czasie znajomi przestali mnie odwiedzac a po paru miesiacach przestali w ogole po mnie pukac. Cierpialem bardzo. Tak bardzo ze zaczalem do siebie gadac bardzo zle rzeczy. Jak tylko pojawiala sie we mnie jakas inicjatywa aby isc na przod i cos zrobic, mowilem do siebie "Zamknij sie" z biegiem czasu zamknij sie zamienilo sie w "Zabij sie". I tak pojawily sie moje mysli samobojcze. Emocje zniknely a ludzie w ktorych uwczesnie wierzylem po prostu mnie unikali. Jak to wygladalo? Otoz pojawilo sie pare rzeczy ze zaczalem zauwazac jak niektorzy z nich przestali traktowac mnie z szacu kiem. I to byly male rzeczy. Jak np. Chowanie komurki gdy komus cos pokazywali i chcialem to zobaczec. Czy ignorowanie..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
29-07-2019The Bear JewTrybalizm Arminiusza
Dla jednych zdrajca, dla drugich bohater. Zdrajca Rzymu, bohater Cherusków. Zdrajca cywilizacji, bohater barbarzyńców. Dobroduszni Rzymianie wychowali go jak swojego, dali obywatelstwo, a on zachował się jak podstępny barbarzyńca. Warus zaufał mu, a ten zdradził - zupełnie jakby wyssał podstęp i fałsz z mlekiem matki. Germania zawdzięcza bardzo dużo Cesarstwu Rzymskiemu, siewcy cywilizacji w Europie. Jak daleko można się posunąć w imię trybalizmu? Historia pokazuje, że bardzo daleko.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
29-07-2019Bartosz WaskirdCzy POPiS po wygranych wyborach wdroży podatek katastralny,
Brzmi wiarygodnie bo w Unii E. jest to stosowane
www.youtub(*)v=_g3uLTrnab4&feature=youtu.be
Czy POPiS po wygranych wyborach wdroży podatek katastralny, który docelowo pozbawi kilka milionów Polaków mieszkań, wyrzucając ich na bruk ?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
29-07-2019Bartosz WaskirdWyczerpaliśmy limit życia?

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
29-07-2019again fallJak za darmo i bezpiecznie wybielić zęby?
Więc pytanie kluczowe jakie powinniśmy sobie zadać na samym początku jest takie dlaczego ludzie nie wierzą W boga ludzie nie wierzą W boga ponieważ cierpią są smutni spotkała jakaś nieprzyjemność w życiu i starają się znaleźć winnego takiemu stanu rzeczy takiemu stanu rzeczy cywilizowani sami jednak przez dysonans poznawczy czyli behawioralne rozdwojenie jaźni czyli robię co innego a co innego mówię co innego jeszcze myśli potrojenie jaźni drobner powinien wiedzieć o co chodzi bo on ma nawet 8 lat od wody nawet od wody i soku pomarańczowego ma 8 rdzenie jaźni Więc ona jego marzeniem było żeby Wszyscy sądzą świeczki mini rozdwojenie jaźni rozdwojenie jaźni jest spowodowane wysmarowaną rozdziałem płciową człowieka to znaczy jestem mężczyzną ale zachowuje się jak kobieta albo jestem kobietą a zachowuje się jak mężczyzna takie zachowanie prowadzona rozszczepienie jaźni żeby je połączyć żeby odzyskać swoją tożsamość seksualną i tożsamość osoby osioł osobowościowo i każdy wie że to jest bardzo proste ale tylko dla osób które są wtajemniczone Warka na czystości i modlitwy i i wiary każdy wie tak że że że wszystkie choroby biorą się z zanieczyszczeń a choroby nieuleczalne są zanieczyszczenia w organizmie które nie są w stanie zostać wydalane z organizmu dlatego ludzie używają kroplówki glukozy ponieważ glukoza jest najbardziej w tym Iza większym doksan tam na świecie nawet lepsza od pasty do zębów z witaminą C 30 cytryną żeby wybierać zęby wystarczy nasmarować sobie i zęby pastą pastą..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
26-07-2019again fallChińscy magesowi zboje
Zamykajcie dolny zamek w drzwiach dwu zamkowych. Bo Chińczycy nauczyli się otwierać drzwi magnesem, a to policja.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)