Pewna zgwałcona kobieta stwierdziła:"gdybym tylko miała zęby tam na dole". Choć urządzenie działa już od pięciu lat to w zasadzie wiem o nim dopiero teraz. Urządzenie to to rodzaj wkładki wewnątrz której znajdują się rzędy ostro zakończonych haczyków. Podczas penetracji wbijają się one w penisa powodując silny ból. Jednak wynalazek ten do dziś wzbudza wiele kontrowersji. Co sądzicie o jego skuteczności? nie wypowiadam na razie własnego zdania - podaję to jako ciekawostkę i cekawam co myślicie o urządzeniu. Temat wydał mi się ciekawy. A temat podjęłam ze względu na absurdy z jakimi się spotkałam na stronie Polishexpress gdzie napisano: "Karalność gwałtów w UK zależy od kodu pocztowego. Tak wskazują opublikowane właśnie dane. Ich ofiarami padają też Polki. W niektórych rejonach karalność za popełniony gwałt jest szokująco niska. Na przykład w okręgu (według policyjnej statystyki) Leicestershire tylko 2,8 procent gwałtów jest karana (dane za rok 2006). Dwa lata wcześniej ta liczba wynosiła 3,85 procenta. W praktyce oznacza to, że mniej niż jedna na trzydzieści pięć kobiet, które zgłaszają policji dokonanie na nich gwałtu doczeka się ukarania sprawcy. Z kolei w okręgu Northamptonshire - gdzie w 2006 karalność tego typu przestępstw wynosiła tylko 7,2 proc. - jeszcze w 2004 wynosiła ona 13,79 proc. Są też okręgi, w których trend jest pozytywny. W Cleveland (północno-wschodnia Anglia) w 2004 karalność wynosiła 7,75 proc., w 2006 - 13,2. Oznacza to, że karany jest jeden na siedmiu sprawców.. |