 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 16-06-2011 | wsx666 | Jeżlei..ziemia to.... |
We wszechświcie pełnym potęrznych rozmiarów...olbrzymich energii...ziemia to tylko zgniła kulka...wszechświat nawet z nami nie walczy. Nic nie znacząca kulka to tak jak my starali byśmy się zainteresować elektronem jednym z wielu setek miliardów w naszym ciele. Kiedyś poruszyłem ten temat i im bardzij myślowo zagłębiam się w to zagadnienie to zaczynam rozumieć, że nie można wszechświata rozpatrywać w żaden inny spsób niż tylko jako pewien rodzaj żywego organizmu a wszystkie zachodzące w nim procesy które naukowcy od lat starają się zunifikować w jedną terię wszystkiego...nazawać poprostu kosmicznym DNA kodem wedle którego wszechświat powstaje..dorasta i umiera. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 12-06-2011 | PanBuk | Polacy są obrażani na YouTube? |
Cytat: Neonazistowski zespół metalowy nagrał kawałek, w którym grozi Polakom wejściem Wehrmachtu do Wrocławia. Wideo można znaleźć na YouTube z komunikatem "Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju".
i? 1? - Pewnie się poirytowali, że dalej drogi nie skończone a oni niebawem maja możliwość wpadnięcia tu po obcowania... Euro 2012 zjednoczy nas... na dworcach? 2? - w zasadzie nasi nie robią pieśni o Lwowie, ale czasem atmosfera jest równie ciekawa jak "otoczka Wrocławska", a i na Litwie lubimy pokazać, że się powinni z nami liczyc...Kali byłby dumny? 3? - czy jak się nic nie dzieje, bo ogórki dziś po 60gr - zawsze wsadza się w tematyke nacjonaliz, nazizm? dla rozruszania komentatorów-swirów? Cytat: Jest też zapowiedź odwetu: "Kiedy polska flota zatonie pod Gdańskiem. I niemiecka piosenka zabrzmi w Malborku. Wtedy do Wrocławia wkroczy Wehrmacht z oddziałami pancernymi. I wtedy w końcu Wschodnie Niemcy wrócą z powrotem do ojczyzny".
nie ma jak pieknie rozpoczety poniedziałek... źródełkopss.... 4? - a jak świry śpiewają: "ojciec Tadeusz jak Prometeusz" - to nie obraża Polaków? Wtedy mamy czuć się dumnie??? Edycja: Na ruskich zawsze można liczyć, nic nie blokują Polacken Tango- chała pierwszej wody!!! nie dziwi że tylko skandal im coś może?!? pomóc! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 11-06-2011 | Zella | Łatwowiercy... |
"ŁATWOWIERCY" są wybranymi aforyzmami S.J.LECA. Dowcipy w Bazgrołach są także zapożyczone, więc i moje wpisy mają taki charakter.
Łatwowiercy -cóż za groźna sekta! Czy jestem wierzący? Bóg jedyny raczy wiedzieć! A może Bóg sobie mnie upatrzył na ateistę? Duch czasu straszy nawet ateistów! W piekle diabeł jest postacią pozytywną! Odciski palca bożego nie są nigdy identyczne. Czy z oka opatrzności spadła chociaż kiedyś jedna ludzka łza? Zwracaj się zawsze do obcych bogów.Wysłuchają cię poza kolejką. Szkoda,że do raju jedzie się karawanem. Zaświaty rządzą się prawami tego świata do którego przylegają. I pielgrzymom pocą się nogi. Czasem się wzdrygam na myśl,że w sardynce mogę ukąsić jakiegoś Jonasza z biblii krasnoludków. Uważajcie, iż nie tylko błąd może zmienić "racjonalizm" w "nacjonalizm"! |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 40 (przedawniony) | | 08-06-2011 | liebes | Entomolodzy | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 06-06-2011 | marcin kwiek | Trudno |
Trudno
Trudno zbudować jest samolot, Trudno powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie", Trudności możesz spotkać sporo Gdy chcesz spodobać się dziewczynie.
Trudno jest przyznać się do błędu I gorzkiej prawdzie spojrzeć w oczy, Trudno wychodzi się z zakrętu Gdy deszcz nawierzchnię drogi zmoczy.
Trudno się operuje serce, Fizyka także nie jest łatwa, Trudno się skleja jacht w butelce, Trudno się wchodzi na K2.
Trudno napisać wielką powieść, Niełatwo gra się na gitarze, Trudno podrapać się po głowie Gdy ma się ręce całe w smarze.
Trudno się czyta "Ulissesa" I trudno patrzy się na Słońce, Trudno jest żyć gdy pusta kiesa, A trzeba związać koniec z końcem.
Trudno nie wierzyć w inne życie Gdy już rozwiewa wiatr siwiznę, Trudno jest gniewu nie wykrzyczeć, Trudno jest nie iść na łatwiznę. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 06-06-2011 | Hodża | Problem z pałeczką |
- tą, która zatruła ponad tysiąc osób w Niemczech. Nie potrafią znaleźć źródła. Jakiś nowy, wredny typ. A może by tak poczytać "fachową" literaturę. Np. "The Mujahideen Poison Handbook". Tak tylko sugeruję. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 43 (przedawniony) | | 05-06-2011 | liebes | Koniec świata |
Jak wiecie, jutro, 21. maja, ma nastąpić (według oszołomów) koniec świata. Jak zamierzacie spędzić ten dzień? Może tak, jak zwykle? A może planujecie jakoś szczególnie podkreślić fakt, że to wszystko bzdury? Tu rady, jak przygotować się na jutrzejszą apokalipsę (apokalipsa dla nas, niewiernych, rzecz jasna): www.guardi(*)ated-equilibrium/2011/may/20/2Artykuł pisany przez ateistę, dość błyskotliwy. Ach, właśnie doczytałam, że jutro to tylko wniebowstąpienie ma nastąpić. Koniec świata dopiero 21. października. Uf, mamy więc trochę czasu. Tak czy inaczej, ja już się gubię w tych terminach. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 03-06-2011 | neurosurgery | Angielski |
Witam, czy mógłby ktoś mi napisać co za słowo wypowiada Robert Seyfarth w 3:14 na tym filmiku www.youtube.com/watch?v=XDtjLSa50uk ? incredibly ... ? Z góry dzięki za pomoc, bo chyba nigdy się tego nie dosłucham.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 03-06-2011 | Busch | ...A MY NARZEKAMY, ŻE POLITYCY TO CHAMY |
Żyjemy sobie w Polsce... Nie mówię, że w innych krajach jest radykalnie inaczej, ale żyjąc sobie na "biało-czerwono", widać, że powszechne już jest narzekanie na prezydenta, premiera, ministrów, posłow, czy senatorów przez społeczeństwo. W mowie ogromnej większości Polaków słyszy się, że politycy to pazerni kłamcy, a ów kłamliwość wykorzystują dla nałapania jak największej ilości pieniędzy do swych kieszeni. Ba, swą sztukę opanowali na tyle do perfekcji, że kieszenie nie wystarczają, teraz nasze pieniądze trafiać muszą na konta bankowe, najlepiej szwajcarskie. Ludzie tak mówią i ja też co do takiego zachowania wśród większości poltyków nie mam już wątpliwości. Zresztą jak można je mieć, jeżeli co jakiś czas mają miejsce fakty, które w tym powszechnym poglądzie utwierdzają. Afery korupcyjne i inne tego typu zdarzenia powodują, że nie mam wątpliwości jakie są motywy działania polityków. Dwa dni temu Gazeta Wyborcza opublikowała dziennik pisany przez byłego ministra sportu, Jacka Dębskiego. 29 stycznia pisał on: "Być w polityce dla pieniędzy? Na szczęście już nie muszę. Zostawiam to innym młodszym i głodniejszym. Rozumiem ale współczuję. Doświadczą tego co ja. Będą krwawić, przed czym obronić może tylko maska skrajnego cynizmu i brak szacunku dla samego siebie. (...)". Narzeka się głównie, że to politycy tylko są źli. Są pazernymi złodziejami i takie tam. Ale gdy się spojrzy na prawie każde inne środowisko, czy nie jest podobnie? Powszechnie wiadomo, że "biorą w łapę" m.in. policjanci.. | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |