Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
08-11-2010KowalskaMłodzież mamy naprawdę mądrą
Cytat:
Panie "Palikocie" zastanawia mnie czy zna pan prawdę o Polsce. Niech się pan nie wypiera, że niewie o co chodzi. Ja ją znam. Jestem na tyle mądra żeby ją znać. (chociaż mam 12 lat). Tusk i Komor i cała platforma to wtyki Rosji itd. Wszyscy są esbekami (założe się, żę pan też). Niech pan przestanie się błaźnić, jak pan obraża PIS to wszystko jest w porządku, a jakby ktoś z PIS obraził kogokolwiek ale by się afera zrobiła. Mam już dość Pana i tej całej Rosyjskiej Platformy (wiem, że pan już do niej nie należy). Chce pan sprawić żeby Polska upadła, żeby jej niebyło, teraz w Polsce jest tak jak pod zaborami, teraz są zabory unioeuropejska i rosyjska. Myśli Pan, że większość Polaków tego niewie, oczywiście, że wie. Całe ostatnie wybory były sfałszowane. To putin i tusk zabili Lecha Kaczyńskiego. (Już im to wybaczyłam bo prawdziwy katolik wybacza wszystko i nie popiera in vitro.) Gdy wtedy premier tusk przyjechał spotkać się z putinem przytulali się myśląc "udało nam się". Jak to my młodzież mówimy "żal.pl".


   A powiadają, że się społeczeństwo polityką nie interesuje. A już młodzież najmniej. A tu proszę. 12 latka, i taka mądra.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
08-11-2010raiffeisenwatchZobaczcie jak Raiffeisen Bank leci w kulki z klientami
Bankowi clowni tańcząc wiedeńskiego walczyka popijają kąski bażanta polskiej przedsiębiorczości szampanem nabytym na koszt klienteli.

raiffeisenwatch.wordpress.com

Kara UOKiK. Postępowanie przygotowawcze poznańskiej prokuratury. Widmo pozwu zbiorowego.

Pobieranie kasy za bezpłatne operacje. Sprzedaż obligacji bez pokrycia. Zawyżanie oprocentowania kredytów.

raiffeisenwatch.wordpress.com

Cała prawda o bankowcach spod ciemnej gwiazdy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
08-11-2010THG303Spadłem z krzesła...
... gdy zobaczyłem w telewizji reklamę "ciast w pudełkach" do własnoręcznego zrobienia firmy Gellwe. Otóż ciasto owe to WADOWICKIE KREMÓWKI PAPIESKIE - powiedział lektor i dodał: ulubione ciasto wszystkich Polaków. Zastanowiłem się 5 razy, czy lektor się nie pomylił, albo słuch mnie zawodzi, ale niestety nie EEhhhhhh.... Dlaczego papieskie? Nie mogą być po prostu kremówki?!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
06-11-2010aspagnitoA robić ni ma komu...
Dobra chłopaki i dziewczęta. Pooomooocy! Hooop hooop! Startuję na radnego do powiatu, ale jestem dziewiąty na liście. PiS jak PiS oczywiście. I tak mam swoje plany i chcę zrobić oddolną inicjatywę dla Piniora, Rosatiego, Borowskiego, Arłukowicza, Wałęsy, Kwakwaśniewskiego, Kołodki, Belki, Frasyniuka i całego tego castasquadu. Nie dostałem legitymacji, więc jeszcze nie jestem pogrzebany. Wódz ustawił się na jedynce i nikt mi nie może sprawdzić ordynacji.. jak wygląda sprawa z "jedynkami". Domyślam się tylko, że gmina, jak gmina, ale w powiecie to jedynką jest ten, kto zdobywa największą liczbę głosów i wszyscy w kolejności lecą za nim.
Jest tak, czy nie? Opcja "Centrolewica Polska". Dacie radę?
3 opcje dla Chlebowskiego:
a)TAK
b)NIE
c)NIWIM
a Chlebowski odpowiada duuużo.
pis-brzegdolny.pl/
Szukajcie Remigiusza Fajfera.. szukajcie, a znajdziecie!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 42 (przedawniony)
05-11-2010monitor"Nauka", która budzi obrzydzenie.
Witam,
www.stradowski.net/
Niejaki p. Jan Stradowski-Szef działu nauki czasopisma "Focus" (z wykształcenia lekarz,a
z zamiłowania biolog) w swoim artykule;"Wszyscy będziemy chimerami" napisał
w rozdziale;"Dziecko dwóch matek (albo dwóch ojców)" co następuje:"W wielu krajach pary
homoseksualne mogą adoptować dzieci i z powodzeniem je wychowują (z badań psychologów
wynika WRĘCZ,że lepiej sobie z tym radzą niż PRZECIĘTNI rodzice heteroseksualni...".

Jak mam traktować tą wypowiedz? Mam ją uznać za wiarygodną, ponieważ tak mówią psychologowie/
naukowcy? Nawet jeśli się założy,że teoria ewolucji jest prawdziwa, to rozsądnie by było
przyjąc pogląd,że dobór naturalny tak ukształtował behawior dzieci,że chcą one mieć normalnego
tatę i normalną mamę (przecież dzieci to dobrzy obserwatorzy,a tak się dzieje powszechnie do
okoła!).

Teraz zadam bardzo ważne pytanie; ze względu na kogo rządy niektórych krajów dopuściły
możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów?
Ze wzgledu na dobro/wybór dzieci,czy samych "homoseksualnych rodziców"...?
No i teraz,jak się okazuje, homoseksualiści mają za sobą nie tylko wpływowych
polityków (często homoseksualistów czy pedofili),ale też "naukowców"/psychologów
(jak mniemam też niejednokrotnie homoseksualistów i pedofili)!

W czasach,kiedy nauka stała się dla wielu ludzi świętą krową takie "naukowe"
przyzwolenie staje się dla wielu równoznaczne z prawdą objawioną. To jest tak,
jak z tymi reklamami w TV. Pojawia się pan (czy pani) w białym kitlu lekarza..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 18 (przedawniony)
01-11-2010marudaCzy istnieje racjonalna religia?
Nie potrzebuje bogów, czy bytów nieskończonych, nie szukam zbawienia, czy jakiegoś lepszego życia po życiu. Matematyka jest zbyt rzeczywista, zbyt namacalna. Fizyka jest już bardziej ulotna, takiego elektronu nie da się dotknąć, niby się go bada, ale przecież nie da się go dotknąć, czyli tylko interpretuje się pewne wyniki statystyczne, nie wspominając już o tych mniejszych cząstkach. Dlatego też trzeba zawierzyć, że kolejne grupy naukowców wiedzą co robią podczas doświadczeń. Brakuje mi tu jakiegoś charyzmatycznego guru, choć jak by tak dobrze się przyjrzeć to Einsteina, czy Newtona można uznać za proroków.

A wracając do pytania podstawowego, czy istnieje jakaś racjonalna religia, czy wszystkie one zakładają że uda im się zrobić mi z mózgu budyń bym się do nich przyłączył?

Po co jest mi potrzebna religia? Bo z irracjonalnością jednej religii można walczyć tylko przy pomocy irracjonalności innej, ateisty i racjonalisty nikt nie traktuje poważnie, bo on musi się trzymać reguł.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
01-11-2010sirBuk_PanBukCzy ksiądz katolicki może...?
Po czymś co zobaczyłem w tzw. TV a poczytałem tu:
www.gazeta(*)-kalendarza,id,t.html?cookie=1
zastanawia mnie:
współżycie kobietą dla księdza jest zakazane. Tak?
onanizować się nie może bo marnuje nasienie. Tak?

a... czy ksiądz katolicki może być dawcą? nasienia?

Bo żeby być księdzem w Kościele Katolickim trzeba być sprawnym seksualnie - kalek do tego fachu nie przyjmują!

bo jak parafianki zobaczą takie ciacha to...
kalendarz.opoka.org.pl/
wiernych przybędzie oj przybędzie.....

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
31-10-2010sceptymuchaCzterdzieści dowodów na istnienie boga plus bonus
Witam!
Coś na poprawienie humoru:
www.youtub(*)pShqurXh-9w&feature=grec_index
oraz "przekonanie niedowiarków":
www.youtub(*)?v=YV-VFY5t6sc&feature=related

Miłego oglądania.

Pozdrawiam
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
30-10-2010Cały ŚwiatCentrum Humoru
Europejskie Centrum Humoru ma już niemal 200 odpowiedzi, chyba pora założyć nowy wątek, a nuż się przyjmie. Zagaję anegdotą.

Dzisiaj w kiosku.
- Czy jest Wyborcza z płytą "kurs szybkiego pisania"?
- Dzisiaj Wyborcza jest z płytą "kurs szybkiego czytania".
Sięga po gazetę, zerka na tytułową stronę i poprawia się:
- Aaa, ma pan rację, to jest "kurs szybkiego pisania".

Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
27-10-2010liliacBazgroły urodzinowe
Wszystkich zainteresowanych chciałabym poczęstować późnourodzinowym sernikiem wirtualnym. Polewam także urodzinowego wina. Smacznego
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)