Witam,
www.stradowski.net/Niejaki p. Jan Stradowski-Szef działu nauki czasopisma "Focus" (z wykształcenia lekarz,a
z zamiłowania biolog) w swoim artykule;"Wszyscy będziemy chimerami" napisał
w rozdziale;"Dziecko dwóch matek (albo dwóch ojców)" co następuje:"W wielu krajach pary
homoseksualne mogą adoptować dzieci i z powodzeniem je wychowują (z badań psychologów
wynika WRĘCZ,że lepiej sobie z tym radzą niż PRZECIĘTNI rodzice heteroseksualni...".
Jak mam traktować tą wypowiedz? Mam ją uznać za wiarygodną, ponieważ tak mówią psychologowie/
naukowcy? Nawet jeśli się założy,że teoria ewolucji jest prawdziwa, to rozsądnie by było
przyjąc pogląd,że dobór naturalny tak ukształtował behawior dzieci,że chcą one mieć normalnego
tatę i normalną mamę (przecież dzieci to dobrzy obserwatorzy,a tak się dzieje powszechnie do
okoła!).
Teraz zadam bardzo ważne pytanie; ze względu na kogo rządy niektórych krajów dopuściły
możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów?
Ze wzgledu na dobro/wybór dzieci,czy samych "homoseksualnych rodziców"...?
No i teraz,jak się okazuje, homoseksualiści mają za sobą nie tylko wpływowych
polityków (często homoseksualistów czy pedofili),ale też "naukowców"/psychologów
(jak mniemam też niejednokrotnie homoseksualistów i pedofili)!
W czasach,kiedy nauka stała się dla wielu ludzi świętą krową takie "naukowe"
przyzwolenie staje się dla wielu równoznaczne z prawdą objawioną. To jest tak,
jak z tymi reklamami w TV. Pojawia się pan (czy pani) w białym kitlu lekarza..