Czemu usunales moja odpowiedz w Twoim watku? Tak rozumiesz prowadzenie uczciwej dyskusji?

< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >
Autor wątku "Ostrożnie! Propaganda!" (
www.racjonalista.pl/forum.php/s,763486 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Ostrożnie! Propaganda!" (763577)
Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
odpowiadając na tę wiadomość.
Wiadomość wysłana automatycznie.
Odpwiedzialem na czesc Twojej wypowiedzi:
"Powtórzę: gdybym miał pewność, że pracownik sklepu przychodzi do pracy w niedziele dobrowolnie, mogąc zmienić pracę, lub mając godziwe wyrównanie lub wynagrodzenie, że jest z tego zadowolony, nie miałbym niczego przeciwko pracy sklepów w niedziele, święta, nocki itd."
Moja odpowiedz:
Czy zatem masz pewnosc, ze pracownik stacji benzynowej, kasjerka w kinie czy pracownik security przychodzi do pracy w niedziele dobrowolnie?
Bo nad nimi jakos tak histerycznie nie placzesz. Slysze tylko sklepy, sklepy i sklepy.
Sa rowni i rowniejsi czy ten placz nad pracownikami sklepow jednak jest hipokryzja i populistycznym uklonem w strone tzw. ciemego ludu i kosciola?